Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek karácso...

Milyen telefont kérjek karácsonyra? Iphone 4s vagy iphone 5 re gondoltam. VÉLEMÉNYEK RÓLA?

Figyelt kérdés
köszönöm :)

2012. nov. 4. 10:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

Kérni lehet! :) Te is ilyen villogó divathülye vagy,mi?Azt gondolod,hogy ettől több barátod,csajod lesz?Tévedsz!!!


Ha telefont akarsz inkább egy Lumia 920-at kérj,mert mindkét iPhone-t simán veri,mindenben!

2012. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Kérj inkább egy SIII-at. Olcsóbb és jobb is egyben.

Iphone 5 nagyon spontán kopik, a map-ja fos.

Nekem volt iphone-om, megmondom nagyon nem szerettem.

Ha a kettő közül kell választani akkor vegyél 4s-t. Ugyanaz mint az 5, csak fél centivel kisebb.

2012. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Azon a picike méretkülönbségen kívül semmi jelentős különbség nincs a kettő között.


Ne a márkát nézd, mert nem az a fontos.

2012. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Multigod97 ***** válasza:
59%
Azerintem az iPhonet az emberek nagyon lebecsülik, igen drága, de ha kap akkor az mért baj?
2012. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 kisvuk29 ***** válasza:
17%
Xperia T :D S3 One X mind jobb a szifonnál.
2012. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

utolsó: semmiben sem jobb

volt dolgom androiddal , nem tudom ,hogy a samsungokon vagy a htc-ken ,hogy van optimizálva, de a sony-n szörnyen , annyira sz*r hogy az már fájdalom 2 magos procival akad a menü , hibákat dobál ki ,h 1-2 xy sony alkalmazás leáll...

a sim kártyát akkor érzékeli amikor neki jól esik.



egyébként meg: az iPhone 5 teljesítményben az összes androidot veri (geekbench adatok), tökéletesen van optimizálva a rendszer -> nem lassul még ha telepakolod appokkal vagy ha 30 van kinyitva , semmit sem érzel.

Kamerájánál nincs jobb az androidosok közül (a lumia 920 nak jobb - csak kicsit , de akkor is jobb)



Kicsit helyre szerettem volna tenni az iPhone / apple hatereket.

De én is inkább a Lumia 920 at ajánlom , nekem nagyon bejön a metro kezelőfelület és maga a telefon is egy csoda kijelzője marhajó, kamera szintúgy.

2012. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
Szóval, ha csak úgy kérsz egy 200 000FT.-os telefont ,simán megkapod karácsonyra???Kérd meg a szüleidet,hogy csapjanak hozzá egy 100 millás yachtot is!Nem igazán tudom melyik a szánalmasabb: ha ilyen elkényeztetett vagy, vagy ,hogy az a legnagyobb bajod, hogy iPhone 4s-et kérsz karácsonyra, vagy esetleg egy 5-öst...
2012. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
(valakinek ennyi az egyhavi fizetése)
2012. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Multigod97 ***** válasza:
71%
Igen, tényleg sok pénz, de az, hogy egyesek rosszu élnek, az nem jelenti azt, hogy senki sem élhet jobban.
2012. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6%

A probléma az, hogy valószínűleg ki sem tudnád használni a telefon tudását. Netezésre, zenehallgatásra egy olcsóbb telefon is megfelel, a játék meg szerintem gépen élvezetes, sokkal jobban látni a grafikát. Meg gondolj bele: ha ellopják/javíthatatlanul tönkremegy, az azért elég nagy kár. Te nem sajnálnád, hogy annyi pénzt kiadtál érte?


Van az IPhonetól jobb. Hiába nem tetszik ez a tény egyeseknek.

2012. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!