Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek pont Karácsonyra esik a szülinapja? Vagy ismertek ilyet? Ha igen szeretitek v nem? Ha szeretitek miért és ha nem miért nem? Nekem sajnos akkorra esik és eléggé utálom :/ Érdekelnek a vélemények!

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom Éva volt, és 26-án született. Szerinted mennyire örült neki?!
2012. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
87%
Én 25-én születtem, és én is utálom. Így nincs is igazából szülinapja az embernek, mert akkor KARÁCSONY van. Nem mintha azt annyira túlspiláznánk itthon, de mégis üti a szülinapot. Viszont azt hiszem, a Family Guy-ban Stewie mondja egyszer, hogy szülirácsony, na az tetszik, vicces :)
2012. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Szegény kis Jézuska! Ő is pont karácsonykor született. :-)
2012. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%

Unokahúgom.

Utáljuk mind :-)

Ő azért, mert egyben van, mi meg azért, mert "elszúrja" a karácsonyt, hogy még őt is ünnepelni kell :-)

2012. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Sógororom is 25-én született, ráadásul Istvánnak hívják. :-)

Ő sem szereti. Főleg kiskorában, az "egy nagy ajándékot hoztunk" szitukat.

2012. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm 24-én született este 7 kor. Szegénynek nem elég hogy egész évben csendben kell lennie mert a szülinapját meg a karácsonyt lerendezik egy nap alatt, és utána semmi alkalommal nem ünneplik csak a névnapját maximum, szegényt sajnálom mert ő is utálja ezt. Sajnos ez van beletörődött szegény. Amikor megismertem tavaly akkor nyár volt éppen és kérdeztem hogy mikor van a szülinapja, erre benyőgi hogy december 24-én szenteste:D És mesélte is az apja hogy a szentestét a kórházban töltötték amikor megszületett :D Hát sajnos ez van szegénynek és mindig a rokonaitól főleg csak egy nagy ajándékot kap, a szülei legalább vannak olyan rendesek hogy akkor 2 ajándékot kérhet tőlük. Amikor én felköszöntöttem ugye aznap nem voltam nála mert ugye mégis családi ünnep volt ez, így csak másnap köszöntöttem fel. Idén már együtt karácsonyozunk meg szülinapozunk:D Hát az érdekes lesz mert még ilyenbe nem vettem részt sosem:D
2012. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Na akkor úgy látom olyan nincs aki ezt szeretné, eddig se ismertem olyat..

Pont úgy van, ahogy a 2. válaszoló írja, hogy igazából nincs szülinapunk :(

Az ajándék még csak egy dolog, hisz már nem vagyok gyerek. Inkább az szokott rosszul érinteni, h sokan elfelejtik. A "jobbik" eset meg amikor eszükbe jut pl. a rokonoknak, olyankor a szöveg a következő: boldog karácsonyt, ja és mellesleg boldog szülinapot. Hát köszi.

2012. nov. 1. 21:59
 8/20 anonim válasza:
Én dec 23.-án születtem, de akkor is már ,,Karácsony" van, mindenki otthon süt-főz, stb. Le vagyok tojva.
2012. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Gyáva oroszlán! Hát én lennék a legboldogabb ha nekem csak ennyi problémám lenne, h vki mást "kell" ünnepelni ilyenkor. Sőt őszintén szólva engem ez nem is zavarna egyáltalán, hisz akkor nem az én problémám lenne igazából..:)
2012. nov. 1. 22:02
 10/20 A kérdező kommentje:
Így-így ahogy mondod 8-as válaszoló...:S
2012. nov. 1. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!