Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még nokia lumia 710-et...

Megéri még nokia lumia 710-et venni?

Figyelt kérdés
Más teló nem érdekel, csak is nokiát szeretnék venni. A 800-nak meg kicsit sokallom az árát, azt most nem tudom megvenni.
2012. nov. 4. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Megéri ,apukámnak az van , bár számomra kicsit zárt a WP miatt , mert nekem Androidos telóm va nde különben nagyon gyors nem fagy le nagyon stabil , jól optimalizált ! Szerintem megéri ha csak nokiát szeretnél !
2012. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megéri. Igen, mert egy nagyon jó telefon.
2012. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vettem ma, de nem tudtam, hogy micro simes, úgyhogy most nem tudom mit csináljak, honnan szerezzek ilyen kártyát...
2012. nov. 4. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Bemész a szolgáltatódhoz,azt adnak.Természetesen a számod marad a régi.(Sok újabb telefon microsimes,ennek azért utána nézhettél volna,de nem történt tragédia)Arra számíts,hogy lehet nem ingyen cserélik ki a kártyád.1-2 ezer,de ez csak tipp,lehet,hogy ingyen,meg kell kérdezni,de azért vigyél magaddal egy kettest.
2012. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 senior1500 válasza:
Én most vettem lúmiát,a szervízbe egy célszerszámmal bevágták a SIM-kártyámat,és kaptam egy betétet,ha majd hagyományos kell.Egyenlőre nem kell,mert szeretnivaló a lúmia.
2012. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: milyen szervízben voltál? Nokia? Vagy "síma" mobilszervíz? Mennyibe került a dolog?
2012. nov. 5. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Szlovákiából rendeltem egy kártyavágót....jó biznisz osztálytársaknak vágni. :D
2012. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!