Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia vezetékes headset nem...

A nokia vezetékes headset nem kapcsolható össze csak nokia telefonokkal?

Figyelt kérdés

Régen nokiám volt és vettem hozzá még anno egy Nokia HS-45 headsetet (sima bedugós cucc. Kicsi kompakt, kényelmes és ami a legfontosabb: le lehet cserélni az idegesítő füldugaszait, rendes fejhallgatóra) Azóta a telefont váltottam de egyik új készülékem sem kezeli a headsetet.

Van valami lehetőségem beállítani vagy ha alapból nem látja akkor akár zsákolhatom is a hasznos kis eszközt a kukába mert max kulcstartónak jó?


Röhejesnek tartanám ha így lenne, de a Nokiától láttam már pár szép húzást (ezért nem lesz soha többé semmilyen nokia cuccom :P)



2012. nov. 8. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A konkrét fülest nem ismerem, de a mikrofon ill. távirányító miatt a jack dugó más kialakitású, a bekötése a szabványtól eltérhet.

Ezt olvasd:


[link]

2012. nov. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Így már érthető.
2012. nov. 9. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!