Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet alkalmazásokat...

Hogy lehet alkalmazásokat telepíteni Galaxy Minire?

Figyelt kérdés
Ha géppel letöltök alkalmazásokat, és rámásolom a telefon sd-kártyájára, hogy tudom őket telepíteni a telefonra?
2012. nov. 9. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Filekezelővel ráböksz egy erőteljeset.
2012. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
felmásoltam a telefonra a géppel letöltött .app kiterjesztésű fájlokat, de a fájlkezelőben ha rájuk bökök, azt írja, "a műveletet egy alkalmazás sem tudja végrehajtani"
2012. nov. 9. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Az érdekes...

Talán hibás a program.


Szedd le az appinstallert, bár nem hiszem hogy ez a hiba, de legalább kényelmesebb :-)

2012. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
beállítások, alkalmazások, az ismeretlen forrás legyen bejelölve és akkor fel tudod telepíteni
2012. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
12:02-es: bekapcsoltam, de sajna akkor sem tudja megnyitni
2012. nov. 9. 12:14
 6/9 A kérdező kommentje:
11:12-es: megpróbálom azzal
2012. nov. 9. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem .apk a fájl tipus, amikor leszedek valamit.
2012. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én kies-sel töltöttem le alkalmazásokat, és app kiterjesztéssel szedi le őket
2012. nov. 9. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne KIES-sel töltsd le. apkmania.com-ról letöltöd az alkalmazást, SD kártyán csinálsz egy "APK TELEPÍTŐK" mappát, abba bemásolod a .apk fájlt(pl.: asdlol.apk), majd egy fájlkezelővel elindítod. De szerintem a rendzser alapból feismeri, tehát bökj rá telepítsd
2012. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!