Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ekkora Samsung...

Miért van ekkora Samsung őrület? És sok ember miért kiálltja ki az androidot a Samsungnak? (lent)

Figyelt kérdés
Pl: Samsung féle android...- mondja valaki az utcán.

#a sony márka
2012. nov. 9. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Na ezt szeretném én is tudni, hogy egy TV gyártó hogy jutott el idáig. 2003-4 körül volt egy próbálkozása a Samsungnak telefonok terén és elnyomta őket a Nokia...Most meg pont fordítva. Samsung szar telefonokat gyárt. Vagyis az S2 felett nem, de pl az Ace. Abból annyit adtak el, mint a szemét, drágán ahhoz képest amit tud és amennyit ér. Mert ugyan azt a tudást a Sony-nál megkapod 25 ért is, a Samu azt hiszem 40-ért adta.

Vagy pl a Galaxy S Plus. Fasza hardver, csak no support. Azért veszik, mert a Samsung elárasztotta a piacot minden kategóriában egy viszonylag használható rendszerrel.

De sokan látatlanban vesznek telefont, szóval "legyen benne wifi, bluetooth, nagy kijelző, android, GPS, és legyen jó ára. Na a Galaxy mini pont így terjedt el. Szar kijelzővel, undorító szoftverrel (akad és fagy), és szar hardverrel. Ha veszel egy olcsó Samsungot, akkor szénné kell hekkelned, hogy használható legyen.

Bár apum Samsungot vett legutóbb, de csak mert Samsung fan. Neki a TV, a hifi, a BT headset, a telefon, a hűtő, minden Samsung. És a telefonja méregdrága volt és lassú szar. Pedig a legújabb fv van rajta.

Más a helyzet WP terén. Ott meg van kötve a kezük. Ott jól csinálják.

De android téren sokkal inkább Sony. Ők legalább normálisan tudnak árazni.


Akinek nem inge ne vegye magára.

2012. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
igen WP 8 nál meg van kötve a keze a samsungnak mivel az zárt rendszer azt nem tudja elbaszni ellenben az androiddal amit mindig szarúl optimizálnak és a fene tudja hogy mért már! Lehet direkt csinálják de én Sonyit sokkal jobban szeretem több éves tapasztalat nagyon sok és más technológia terén is
2012. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen én is hallottam olyat hogy az android a Samsungtól származik.Valszeg azért mert a Samu rengeteg telót adott ki android os-sal.Az alsó kategóriában nem muzsikálnak valami fényesen de a felső,közép-felső kategóriában teljesen korrektek,jó telókat gyártanak.
2012. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Érdekes.hogy nekem az info tanárom tartja úgy hogy "A samsung féle android". A samsungnak is van saját op. rendszere de úgy hívják Bada. Mnet a zöld kéz mindenkinek :)
2012. nov. 10. 10:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Bada, de rájöttek, hogy nem éri meg fejleszteni, mert alig portolnak rá valamit.
2012. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
nemtom:)
2012. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na és iPhone örület miért van? Akkora szinten, hogy idősebbek iPhone-ként hivatkoznak MINDEN touchscreenes telefonra sőt, iparnak neveznek MINDEN táblagépet, mert azt hiszik, hogy a táblagépet hívjuk iPadnek, az okostelefont meg iPhone-nak. S főzzük sincs róla, hogy az Apple nevezi minden termékét iValaminek.
2012. nov. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincs Samsung őrület. iŐrület van
2012. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amerikában :D
2012. dec. 4. 20:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Amerikában van samsung őrület?


pedig én azt hittem, velük megetették, hogy ami nem amerikai gyártmány az xar. Az Apple meg amerikai.


bár én meg magyarhonban hallottam valakit, aki a fémnek kinőző gagyi műanyagot, amiből a 90-es évek autói készülnek, elnevezte kereskedelmi USA-acélnak. hamar rohad, lehet új kocsit venni, ha lehet minél gyakrabban.

2012. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!