Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ekkora Samsung...

Miért van ekkora Samsung őrület? És sok ember miért kiálltja ki az androidot a Samsungnak? (lent)

Figyelt kérdés
Pl: Samsung féle android...- mondja valaki az utcán.

#a sony márka
2012. nov. 9. 17:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amerikában Apple örület van. Az előző válasz író azt mondta, hogy iÖrület van, én erre mondtam hogy Amerikában.
2012. dec. 9. 13:39
 12/15 Tanyai Jancsi válasza:
Samsung telefonok állandoan el romlanak meg mindig le fagynak , az androidrol meg ne is beszéljünk !
2013. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tanyai Jancsi válasza:
Hát a milliomos magyaroknál is apple örület van.
2013. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tanyai Jancsi válasza:
A wp 8-nál mindegyik telefon jobban teljesìt mer nem zabálják a memoriát
2013. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
WP8-nál mindegyik jobban teljesít? A WP8 zabálja a memóriát a legjobban?? Hát, nem tudom, hogy melyik a gyorsabb és a stabilabb. Android, vagy WP8. A WP pont, hogy nagyon takarékos rendszer, optimalizáltabb, és nem kell neki nagy hardver, hogy jobban fusson, mint a csúcs androidok.
2013. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!