Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért törölte a Vodafone a...

Miért törölte a Vodafone a telefon rendelésemet?

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem egy telefont a Vodafonetól. Ma visszaírak, hogy a rendelése törlésre került, de semmi mást nem írtak, hogy miért is? Most fogalmam sincs, hogy én rontottam el valamit vagy ők. De ha valamit nem jól csináltam volna nem engedett volna tovább nem? Köszönet programba rendeltem 7éve vagyok vodás szóval fogalmam sincs. Valakivel történt hasonló?
2012. nov. 9. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Számos oka lehet annak, hogy miért utasították el.

A legegyszerűbb az, ha bemész egy üzletbe vagy esetleg felhívod az ügyfélszolgálatot.

2012. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na ugyanez volt nekem is! Rendeltem egy sima nyomógombos gagyi telót, 7E helyett csak 2E-t kell fizetnem érte, szóval még az sincs hogy valami marha drága telót rendeltem....

minden jól ment, erre másnap jött az email+sms hogy megrendelés törölve :S

Bemenni meg nem akarok vidékről a városba egy 2000ft-os telóért...... de legalább megindokolhatták volna, hogy miért törölték :/ na mind1, majd írj, hogy jutottál-e valamire :D kíváncsi vagyok

2012. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én 7éve kaptam egy telefont, és hozzá a jelenlegi számom. Minden megvan a szerződés is, minden ami kell ahhoz, hogy új telefont rendeljek. van ez a ügyfélbiztonsági kód, az is. Na ugyebár nem a nevemen van a telefon, és én a nevemmel rendeltem meg. ezért így már nem is jó. az eredeti tulajdonosnak kellene rendelni a telefont. Nálam ez volt. 2 éve a telefonon kikapcsolt és valamiért nem fogadta el se a pin kódot se a puk kódot így a kártyám le lett tiltva. bementem a vodához és mondtam nekik hogy valamit csináljanak mert nekem kell ez a szám. új sim kártyát kaptam ugyanazzal a számmal és a nevemmel lett megírva az új szerződés a sim kártyára, szóval nem értem miért kell a régi tulajdonosnak rendelnie. Akitől kaptam már külföldön él, azért nem fogom zaklatni hogy rendeljen már nekem egy telefont. rendeltem egy új számmal és kész, majd eladom a számot és máris olcsóbb lesz :D
2012. nov. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!