Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ojan mint más...

Miért nem ojan mint más telefon? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy ace-m és mikor bele akarok lépni a menübe a menü héttere nem olyan mint amilyen a háttér hanem fekete. Hogyan tudom ugy csinálni ,hogy olyan legyen mint a háttér?

2012. nov. 9. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy azt nem lehet változtatni am helyesírás odavág és az mindig "OLYAN" nem ojan
2012. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott az első hiba hogy Samsung
2012. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ti is cak a hibát lássátok... valamit elgépelek már ég és föld szakad. Ám halottam valamit a go launcher vagy miről... az nem jo ide?
2012. nov. 9. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a menü hátteret külön kell be állítani az mindenkinek fekete de ne zavarjon :)
2012. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tölts le egy másik launchert.valamelyik csak olyan hogy nem fekete a háttér.Sztem a Go launcher ex az pont ilyen.De a gyári launcher nem tudja ezt.Az fekete oszt kész.
2012. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszönöm. !
2012. nov. 9. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a menü hátteret külön kell be állítani az mindenkinek fekete de ne zavarjon :)
2012. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem. A barátomé nem ,igaz neki Samsung Galaxy mini2-je van.
2012. nov. 10. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:
az más telefon nem ace
2012. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!