Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Több ismerősöm mondta h...

Több ismerősöm mondta h amerikából van az iphonja mert ott olcsóbb. Mennyivel?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 20:56
 1/3 anonim válasza:
Az iPhone 5 nem biztos, de a 64gigás 80Ezer körül van.. :P De itt nem biztos, hogy átvállal egy magyar telefonszolgáltató.
2012. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát várjál mire áthozzák európápa akkor amint behozzák magyarországra 27% áfát is rábasszák azt még a telenor tmobile is tesz rá hogy neki is legyen nyeresége így lesz 210.000Ft
2012. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szolgáltató nem tesz rá, mivel csak veszel egy simet, aztán senkit sem érdekel milyen telefonba rakod, mivel csomagként veszed meg, nemhiszem, hogy különösebb adó terhelné.

Mondjuk én is hallottam ilyen legendákat iPoddal kapcsolatban, végignéztem pár oldalt, az eBay-t is, sehol sem szállítottak külföldre, meg ahol a legolcsóbb volt, ott is 20000Ft-tal volt olcsóbb. Ezek mindig terjengenek, de senki sem tudja megmondani, hogy na innen kell rendelni, oszt jó lesz, csak a haverom ismer olyat, aki külföldről rendelt oszt még fizettek neki, hogy átvegye, sza'l én is sok helyről hallottam, de sehol se konkrétat.

Kérd meg az illetőt, hogy küldjön egy linket ahonnan rendelte, tuti megáll majd a tudomány.

2012. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!