Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Simkártya olvasóval visszahozh...

Simkártya olvasóval visszahozhatók maradéktalanul a törölt sms-ek? és ha igen, mennyi időre visszamenőleg hozhatóak vissza?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 12:21
 1/1 anonim válasza:
Szia!Ez a kérdés engem is rettenetesen érdekel mert fontos smsek lettek törölve amikre szükségem lenne.Vettem a neten egy sim kártya olvasót egy olcsó fajtát de az csak az adatok lementésére szolgál.Hozzá teszem a drágább típusra is azt írták.Próbáltam különböző programokat illetve azok próbaverzióját de nem ismerik fel ezt a fajta olvasót csak valami különlegeset de olyat nem találok.Nem vagyok nagy technikai zseni de egy két dolgot sikeresen megoldottam de ezzel nem boldogulok.Én ennyire jutottam.De figyelem a válaszokat és remélem valaki nálam okosabb tud használható választ adni.Üdv
2012. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!