Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire gagyi lenne a Samsung...

Ennyire gagyi lenne a Samsung Star 3? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
A kishúgom kapott egy Samsung Star 3 telefont születésnapjára. Nem egy csúcskészülék, de nem is ez volt a cél. Megígértem neki hogy pakolok rá játékokat. Le is töltöttem vagy 50 játékot ('for Samsung Star 3') néven, és szinte egyiket sem tudja telepíteni.. Hol azt írja ki hogy java hiba-töröljön tételeket /amikor nincs is miből törölni/, vagy hogy nem támogatott formátum, nem is értem az egészet !!! Szörnyen idegesít a dolog! Valaki tudna magyarázatot adni, esetleg egy weboldalt ahonnan tudok feltelepíthető játékokat leszedni???
2012. nov. 11. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg ennyire sz*r... Sajnálom a kishúgod(ezt nem lehurrogásnak szűnom) :(
2012. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, egy hulladék. nagyon rossz vétel volt. a star család egy hulladék. még talán a legelső star volt a legelfogadhatóbb, de minél újabb, annál rosszabb. kevés a memóriája mindenhez.
2012. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a telefont nem arra a célra szánták, hogy játékok legyenek rajta. Csak sima használatra. Másra nem. Talán még 1 kicsit lehet rajta netezni. Mivel nem okostelefon, így ne is várj el tőle többet.
2012. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mikey1988 ***** válasza:
Ha olyan mobilt akarsz neki adni, amivel normálisan lehet játszani, akkor inkább egy okos telefont vegyél! A STAR szériáról én is csak rosszat hallottam általában és egyet a TESCO-ban ki is próbáltam (Star II-t) és negatív tapasztalataim is volt vele! (Memória hiba, félreértelmezett ütések, gyorsan meghaló böngésző). A nem okos érintős telefonok tényleg csak arra jól, hogy az ember telefonáljon vele, vagy SMS küldjön. Esetleg fényképezés, kisebb internetezés, közösségi hálózatok nézegetése, kisebb alkalmazások futtatása. Másra nem nagyon használhatóak.
2012. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem, Köszönöm a válaszokat! Sajnálom, azért én annyit elvártam volna a telefontól hogy legalább azok a gagyi java játékok elmenjenek rajt ami az én EGYÁLTALÁN NEM OKOS és EGYÁLTALÁN NEM ÉRINTŐS Sony Ericsson W995i-men....
2012. nov. 11. 18:28
 7/9 KillerHUN válasza:
Nekem van Samsung Star 3 asom van de ha játékokat akarsz leszedni tolts le a waptrick.com vagy a wapdam.com oldalon teljesen ingyenes
2012. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is Star 3-am van én a www.mob.org szoktam játékot leszedni.
2013. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cseszneki Máté válasza:
nekem is ez van egy nagy sz*r.nekem régebben samsung monte slider-em volt gombos de sokkal jobb nekem telepítésnél elakad, nem válaszol.amugy játékok: jarplay.weebly.com
2013. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!