Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance,...

Samsung Galaxy S Advance, vagy ZTE Grand X In?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg gyűjtsek még egy kicsit és akkor már S S2?, vagy iPhone 4 8gb?

Segítsetek, nem tudok dönteni!

A válaszokhoz magyarázatot is szeretnék, köszi!

Lehetőleg Sony-t ne írjatok. (Csak szimplán nem tetszik, erre nem akarok olyan választ, hogy miért...)



2012. nov. 11. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S Advence jobban megéri mivel kettő magos de viszont super amled kijelző ami fúú érdekes színeket produkál,maradjunk abba hogy semmi köze a valósághoz kék víz meg a fehér inkább szürkés nekem nem tetszik,de akkor is samsung jobb EZEK KÖZÜL!
2012. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A grand x a jobb, az is 2 magos, és erősebb, újabb.
2012. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
grand x in hol kettő magos te hülye -.-" mindenki ide írkál közbe semmit nem tud róla egyedül a sima X lett volna kettő magos de aztán 1 magos lett az is de a grand x IN-be intel alapú chip van ami 1.6Ghz muzsikál de egy magos még mindig
2012. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 peti831214 ***** válasza:
Ha számít neked az ár érték arány, akkor egyértelműen a ZTE a jó választás! Az egy magos 1,6 GHz-es x86-os Intel Atom meg erősebb a Samsung 2 magos procijánál! És míg az Advaneban 768 mb a RAM, addig a Grand X IN-ben 1 GB van! Én azt ajánlom,h vegyél a kezedbe egy ilyen ZTE telefont és látni fogod,h első osztályú készülék megfizethető áron! Tudásban meg simán hozza a nála kétszer drágább telefonok szintjét!
2012. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én is ezek között vacillálok, de annyi pozitívat írnak a grand w in-ről, hogy tuti az lesz:)
2012. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
en a samsungot vettem, mert akkor meg nem volt abba a tmbile uzletben ahol jartam. nagyon megvagyok vele elegedve!
2012. nov. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!