Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini ciki telefon?

Samsung galaxy mini ciki telefon?

Figyelt kérdés

Mármint régi már???

Anyu most vette nekem mert beszart a régi.

:)


2012. nov. 12. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Cikinek épp nem ciki, főleg, ha arra bőven elég amire használod.Viszont, hardveresen és szoftveresen mára már elavultnak számít(főleg hardveresen), és eléggé szervizbajos egy teló.De erre majd rájössz te is, ha jelentkeznek az első problémák.
2012. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a ciki, hogy úgy választasz telót, ahogy ruhát. Pláne, hogy ingyen volt neked. De nem a te hibád, sajnos ez is divat kérdése lett, hogy minél újabb telója legyen valakinek. És milyen érdekes, ezen az őrületen is a gyártók gazdagodnak, ahogy a divatcégek a ruhákon.

:DDD

2012. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért durva hogy kb 1 éves telefon már cikinek számít. Amúgy hardveresen nem erős, mivel alsó kategóriás mobil, meg nekem akkor se kéne samsung ha hozzám vágnák.


Ettől függetlenül, telefonálni tudsz vele, arra való.

2012. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon sajnos minden ciki, ami nem Sony Xperia S vagy T.
2012. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ciki telefon nincsen, mert vannak olyan 10 éves kis hülyegyerekek, akik iphone-al járkálnak, és vannak olyan felnőtt emberek is, akik még régi nokia "butaphone"-al járkálnak. Attól függ ki mire használja.


Viszont az tény, hogy a galaxy mini az már nagyon elavult telefon, és sokkal jobbat is vehettek volna Neked ennyiből.

2012. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Iphonet akartam én is,de anyura ezt beszélték rá

Ő nem igazán ért a telefonhoz

2012. nov. 12. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért nem pl. xperia tipo-t akartál?


Vagy nálad a galaxy mini és az iphone között nincs más telefon?

2012. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!