Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor jól értelmezem én most...

Akkor jól értelmezem én most ciki vagyok? Ennyire meghatározó lett a telefon?

Figyelt kérdés
20/L vagyok, van egy pink s5230asom. Csak telefonálásra használom semmi másra. Ma megkérdzeték tőlem megvagyok-e vele elégedve és mertem bevallani, hogy igen meg, mivel már ejtettem is le és még sosem volt igy se szervízbe, telefoálni meg tud, miért ne lennék? erre megkaptam, hogy teljesen egy vissza maradott nőszemély vagyok mikor már mindnekinek okos telefonja van és ez ciki..
2011. szept. 1. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
nem sokág lesz ám jó. nagyjából 1 éves kora után elromlik az érintője, vagy szoftverhibás lesz.
2011. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

nekem vmi full egyszerü vga kamerás nokiám van...a számát se tudom,nem is kinyitható meg semmi..és a célnak megfelel,nem érzem cikinek,pici is,igy elfér a kicsi zsebben is:))

(na jo majd ha lesz rávalo,szeretnék okostelefont,ne abbol is vmi egyszerüt csak,ugy se használnám ki)


29/L

2011. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ma egy "telefon" már nem csak telefon.
2011. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Van egy telefonod amit tudsz használni, ez nem ciki. Nézz itt végig a kérdéseken. Sok idióta megveszi az okostelefonját és nem tudja használni, meglepődik azon, hogy a telefonja okostelefon, nem meri kipróbálni a telefon funkcióit, lehetőségeit. Na most akkor szerinted melyik a cikibb?
2011. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

igaziból ha akarnám megtehetném, hogy veszek egyet, de annyira feleslegesnek érzem. Telefonálok és néha egy egy sms de még az is ritka.

Mondjuk ez most megcsapott, hogy így elment mellettem a világ:))))))))))))))

2011. szept. 1. 20:23
 6/22 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki! 17 éves vagyok informatikai pályára készülök és jelenleg egy olyan lg-m vna amibe kamera sincs mert most erre volt pénzem, persze szerintem majd veszek vmi komolyabb telefont jövő hónapban mert lesz munka, de nemhiszem hogy mondjuk egy sima sony ericson w szériánál feljebb adnám (igaz nem szeretem, mert nem egy gyors telefon illetve 1 éves kora után tiszta hibás, de olcsó lehet vele zenét hallgatni és jó a fényképezője)
2011. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem sok éve okostelefonom van, mert használom.

De egyáltalán nem gondolom cikinek, ha valakit nem érdekel az ilyesmi, és "normál" vagy régi telefonja van.


Az ciki, ha valakinek annyira nincs saját élete, hogy


1. azzal foglalkozik, másnak milyen telefonja van :)


2. csak akkor érzi magát egésznek, ha mindig divatot követi, a legújabb trendi kütyüje van.. Van pár ismerősöm, aki még hobbit is úgy választ, hogy elég trendi legyen (nem azt csinálja, amit valóban szeretne, hanem azt, amit mutogathat).

Szerintem ez a ciki :)


Szóval van, akinek számít, hogy milyen telefonja, milyen márkás cipője, ruhája, tárgyai vannak.

És van, aki olyan "visszamaradott", hogy éli a saját életét :) Inkább maradj ilyen!!!!

2011. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez csak a 11-22 éves kort közöttieknek számít cikinek, többiek tesznek rá. Unokatesómnak is S5230 van meg a barátnőjének is, pedig a legdrágábbat is meg tudná venni csikkzsebből. Nagybátyámnak meg egy kamera nélküli Nokia ami kb. 3 ezret ér, de emelett vagy 5 lakása medencével, 2 Mercedes (E osztály + terepjáró) mégis kiszolgálja az a telefon. Nem mindenki törődik azzal.
2011. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, megnyugodtam picit:)
2011. szept. 1. 20:28
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Le leszek hurrogva de szerintem ha valakinek nem anyagi okok miatt nincs okostelefonja hanem azért mert "nekem a sima is elég" az ciki.


Egy okostelefon jóval több mint egy telefon. Egy okostelefon megkönnyíti az életet, minden információ ott van az ember zsebében. Az is zavar, hogy sok ismerősöm van akik megtehetnék, hogy ilyen telefont vesznek és akkor INGYEN beszélhetnénk egymás között viberrel, smsre se kellene költeni mert e-mail menne rögtön de nem tehetem meg, helyette költhetek havi sokezer forintot olyan hívásokra amik ha gondolkodnának az emberek ingyen lenne. És nekik is.


Szóval emiatt én igenis gáznak érzem, hogy az emberek nem használják ki a lehetőségeket.

2011. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!