Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Miro - megéri?

Sony Xperia Miro - megéri?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkozok egy telefonváltáson , és megláttam az Sony Xperia Mirot. Először nagyon megtetszett, Mobilarénás videó alapján is, végülis elég korrekt dolgokat mondtak, aztán mikor elolvastam a WikiTech-es tesztelését, kicsit megingott a tetszésem... sokat nem értek a mobilokhoz, hardver, szoftver ügyekben meg pláne, de pl megijesztett az hogy a jackje "nem megfelelően lett összerakva" mert azért fontos lenne a valamennyire jó minőségű zene. Aztán hogy nincs háttérvilágítás a gombokon, háát... ez max a felhasználói élményből vesz el, mert hulla sötétben nem hiszem h épp a telefonomat fogom baszkurálni, de akkoris... na!

Esetleg van valakinek valamilyen használható tapasztalata a telefonnal kapcsolatban? Pl mennyire gázos a jack, mennyire rontja a zene minőségét? Jelenleg egy Voda 845-ös telóm van, azon legelőször élvezhetetlen volt a zenehallgatás, aztán hozzászoktam. De várok mindenféle tapasztalatot, érvet, ellenérvet.


2012. nov. 12. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nemtudom, az a 800mhz-s processzor 2012 végefelé, egy Sony-tól? Ezt a telefont jól elbaxták, epdig kedvencem a Sony(Ericsson), de amennyibe a Miro kerül, annyit bőven nem ér meg... Egyébént a jack dugó-ról nem halottam, de szeritnem ugyan olyan zenei téren, mint egy átlag okostelefon.

2012. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
58%
Én most vettem Miro-t. Hát nem tudom. Nincs az a karácsonyi ajándék kicsomagolás érzésem, vagyis fogalmazhatnék úgy is, hogy nem vagyok elégedett vásárló. Régebben tettek bele mindenféle kütyüket a dobozba, és olyan jó volt kiszedni, összeillesztgetni az alkatrészeket, még ha nem is volt jó semmire (én is Sony párti vagyok/voltam,,, még nem tudom) De az előző Sony Ericssonomban volt head seat, töltő, kábel, sőt még egy kártyaolvasó kis pendrive, ehhez vagyunk szokva nem? Most meg kinyitottam a dobozt, beleb*aszták a telefont, meg egy kábelt töltő csatlakozással. Még ezt is egybe spórolták, arról nem is beszélve, hogy a kábel is tök rövid, és engem ez idegesít, olyan érzésem van, hogy ezt is elspórolták tőlünk. Semmilyen tartozék nem kapható hozzá, még egy telefon tok sem! Semmi kiegészítő. Na és arról a jack dugó bemenetről nem is beszélve. végigjártam az összes telefonos boltot, a Media Markt-ot, leszakadt a lábam, és NEM TALÁLTAM MEGFELELŐ headsetet!!!! Egy ilyen balhúzást a Sony-tól! Nagyon csalódott vagyok! Még ha nem is rossz a telefon hardverileg, mégis olyan érzésem van, hogy ezt kib*szták a piacra elég megfontolatlanul összecsapva, minket becsapva. Amikor a vevő azt várná, hogy a s*gge is ki van ny-va a termék olyan jó, hogy besz*rás ha már ennyi pénzt kiadtál érte, és mégsincs meg az a vásárlói elégedettség. Na szóval ... Sony headsetek se jók hozzá, pedig ugye azért nem adtak hozzá, mivel úgyis kompatibilis a többi jack dugóssal, és mivel szabvány írja elő már hogy kompatibilis legyen duma.. nem adtunk hozzá, de hogy még a saját márkájában se kapni hozzá valót, az már felháborító. Samsung jó hozzá, meg Iphone, na de az meg milyen már???????? áááá. És akkor mikor lesz olyan sony headset, ami jó is hozzá????? Fél év múlva kiadják a jó jack dugósat? Nem tudni miért változtatták meg, mi volt a szándékuk ezzel, de hallottam egy ilyen pletykát, hogy ugye most szétvált a Sony és az Ericsson, és a Sony nem akarja hogy a régi Sony ericsson kiegészítők jók legyenek hozzá. Lesz*arom hogy ők összevesztek, de ezzel meg velünk csesztek ki, mivel itt van egy rakás jack dugós headsetem, és egyik se jó hozzá, venni nem tudok, másikat nem akarok, adni meg nem adtak. Egyébként Samsunggal elég jól szólt a zene lejátszó, de a rádiója nekem nem tetszik. Más idegesítő dolgot még nem találtam rajta. A gomb(nem)világítás még fel se tűnt. Bocs ha össze vissza írtam most jöttem a MM-ból és ideg vagyok.
2012. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond, abszolút értem a helyzetet, köszönöm szépen az észreveteledet. Na ilyen, és ehhez hasonló véleményeket szerettem volna olvasni, de ez is megerősített abban hogy mégse ilyen telót akarok. Azóta egyébként átpártoltam a Samsung Galaxy Ace 2-re. :D persze, jó szokásomhoz híven azon is filózok még... az a baj az okostelefonokkal, hogy egyrészről nem ismerem annyira őket technikailag, másrészről meg már annyi mindent tudnak, nem tudnak hogy nehéz ezeket szem előtt tartani és összehasonlítgatni őket...
2012. nov. 20. 17:10
 4/6 anonim válasza:
nem rossz telefon, csak nincs hozzá headset, meg tok. Nem akartam annyira lehúzni, csak ezek miatt nincs meg a vásárlói élmény.
2012. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a tok nem gáz, a headset már annál inkább... én telón hallgatok zenét, tehát az mindenképp fontos h egyrészről legyen MIN zenét hallgatni, másrészről meg normálisan szóljon az a zene a fülemben, érezzem azokat a mélyeket, és legyen ott
2012. nov. 20. 21:11
 6/6 anonim válasza:

Hát én nem tudok ki hol veszi a Miróját. Nekem volt a dobozban headset, sőt az előző LG headset-em is jó hozzá és bármilyen füles is amit eddig próbáltam. Tok? Szilikon rászabva különböző színekben, mintákkal vagy a nélkül, kell ennél több. Egyébként jó az anyagválasztás, nálam egy fél karcolás sincs még rajta pedig már sikerült elejtenem. Meglepően gyors a 800 Mhz ellenére is, memóriája pedig bőséges. Háttértár 2 giga, de sd-vel bővíthető. Jó fülessel kiváló a zene. Aksi átlagos okostelefon kapacitású, naponta tölthető készülék:), töltő kábel hossza pedig pont mint az LG-é, vagy bármelyik eddigi okostelefonomé.

Soha nem volt sony ericssonom, sőt nem is szerettem volna. Sony-ból is ez az első, de kellemes csalódás.

2013. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!