Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Fontos kiemelnem, hogy a telefont használtam venném mindenképpen mert sajnos nincs pénzem újra. Mindenképpen egy olyan telefonra lenne szükségem ami nem nagy de azért tudásra kielégitő. Eddig sony ercissonom volt, soha többé nem fogok venni most inkább a samsung készülékekben gondolkodtam. Leginkább a galaxy y és a galaxy 3 keltette fel az érdeklődésem. Tudnátok irni hasonló tudású készülékeket? (És ha lehet samsungot)

2012. nov. 12. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ZTE Blade jobb mint ezek, no meg a Sony Ericssonok/Sonyk is jobbak, de az kilőve. Tehát marad a Blade.
2012. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a galaxy y-t és a galaxy 3at jobb elkerülni, használhatatlan vackok , akárcsak a többi QVGA felbontású kijelzővel szerelt telefon
2012. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit tudnál ajánlani? Esetleg Ace?? Zte nem jó mert bármi baja van nem javitják csak cserélik, szóval az megint ki van zárva és mielőtt támadnátok igen volt zte-m.
2012. nov. 13. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

az Ace az nem jó mert sokkal többe kerül mint amennyit ér ráadásul elavult is.

Az Xperia Tipot ajánlom !Sokkal jobb mint az Ace

2012. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a sony ericssonnal?

A mostaniak sokkal jobbak a samsungoknál, és én is egy xperia tipo-t ajánlok, mert az minden téren jobb az y-nál, galaxy 3-nál és ace-nél, és az ace-nél olcsóbb, kb annyiba kerül, mint az y.


Hidd el, a mai sony-k nem olyanok, mint a régiek, és minőségben is jobbak. A mai sony a legjobb telefongyártók közé tartozik, ellentétben a samsunggal, ami igen csak silány termékeket gyárt, főleg alsó kategóriában. Szerintem érdemes lenne adni még egy eséjt a sony-nak.

2012. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!