Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van ez? Az első szerelemt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? Az első szerelemtől sose lesz jobb? Tanácstalan vagyok :/

Figyelt kérdés
Tehát 1 éve nagyon szerelmes voltam.. Első szerelmem, még most is szeretem és hiányzik is. Viszont megismertem nem olyan rég egy fiút, nagyon aranyos kedves, viszont nem tudom annyira szeretni mint az előzőt. És félek, hogy sose fogok már senkit sem annyira. Azt mondják, hogy az első szerelem a legszebb, és félek, hogy senki sem fog annyira kelleni mint ő kellett.
2012. aug. 7. 15:38
 1/4 anonim válasza:
Nem feltétlen igaz. Lehet,hogy a mostanit nem szereted úgy mint az előzőt,de ha megismersz egy másik fiút,lehet,hogy azt jobban fogod szeretni mint az elsőt. A nagy Ő a legszebb nem pedig az első szerelem :)
2012. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyre nehezebben kötődik az ember, minél több kapcsolata volt előtte. De ettől nem kell kétségbe esni, jönni fog olyan, akit tudsz szeretni.

Az első szerelem mindig véget ér, de sosem múlik el.

2012. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem után én is ezt éreztem, de aztán jött egy másik fiú, aki nekem még most is a világot jelenti bár nem vagyunk együtt. De majd ezt is kiheverem és kész :-)
2012. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Az első szerelem mindig véget ér, de sohasem múlik el.."
2012. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!