Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni. Hosszú távra akarom venni (2 év minimum) és azért az ár is számít, de természetesen ezt úgy értem, ha ésszerűbb a drágább, akkor nyilván az. Ezek jöttek szóba: Sony Xperia Ion, Sony Xperia S, HTC One X, Samsung Galaxy S3, meg esetleg a One S, amit még néztem. Ha ezeken kívül valaki tud jobbat mondani, azt is szívesen fogadom. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2012. nov. 13. 23:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Az LG Optimus 4X-et kihagytam a listából.
2012. nov. 13. 23:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távra tervezel, akkor vedd majd meg az új LG Nexus telót.Elvileg 100 környékén fog startolni, jó hardver, és egy jó darabig ott a google support.
2012. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, csak már várok egy ideje, hogy majd megjelenik egy jobb, ami így is van, de akkor soha nem veszek telefont, mert mindig lesz jobb és az, hogy mennyiről indul majd, meg mit fog tudni az ugyan úgy találgatás egyenlőre, mint mindegyiknél.
2012. nov. 14. 00:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül a legjobb ár/érték arányú az xperia s, és az s3 árából meg egy xperia t-t vennék, mert az jobb telefon.
2012. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xperia S vagy P :)
2012. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már találgatás?


[link]


[link]


[link]


stbstbstb...


Egyelőre( n nélkül, mert az mást jelent) az árához képest a felső kategóriában a Nexus 4 lesz a legjobb választás.

2012. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!