Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb, Iphone 4 vagy...

Melyik jobb, Iphone 4 vagy Samsung Galaxy III?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Iphonra csak akkor van szükség ha feltétlen nagyzolni akarsz és indokolatlanul sokat költeni. Jó, de szerintem fölösleges. Minőségre jó, de az IOS csak az alma saját termékeit fogadja el (ha nem buherált) és ezek mind mind mind fizetősek.

Emellett az S3 szerintem per pillanat csúcs telóra sikerült (am kereskedő vagyok) és hatalmas előnye a 4-es android

2012. nov. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az iphone 4 ma már nem valami acélos.
2012. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyzolni, csak előfizetéssel olcsóbb az Iphone (bár még így is húzós). De akkor maradok a samsungnál. Köszi
2012. nov. 15. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Első te akkor vagy kereskedő ha én királylány.

Életedben nem használtál még iPhone-t. Azt a hülyeséget mégis honnan szedted, hogy minden app fizetős???


Az S3 egyébként jobb, mint az i4.

2012. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!