Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android app-ot ajánlanátok?

Android app-ot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
most vettem egy samsung galaxy-t, uj még nekem az android, de tetszik hogy sok mindent le tudok tölteni rola. mik azok a progik amiket ajánlanátok, amit ti használtok?

2012. nov. 15. 12:07
 1/6 menta34 ***** válasza:

Én májusban vettem androidos telót, és rengeteg programot próbálgattam. Szívesen elmondom mire jutottam:)


I.Kategória - rezidens progik (állapotsávon fut)

- ez droid (memória, futó programok, progi áthelyezés, információk)

- 3g watchdog (mobil adatforgalom számlálás)

- battery indicator


Ezer egyebet próbáltam, szerintem nem kell semmi hókuszpókusz. Pláne vírusírtó vagy egyéb baromságok...


II. Alapfunkciókra:

tárcsázó: exdialer

böngésző: opera mobile

video: mx player

jegyzetelés: note everything

file kezelés: Es file explorer

képek: quick pic


III.Beállításokhoz:

- volume ace

- brightness level

- rl permissions (miután telepítesz esetleg warez programot és kiver a víz, hogy melyik csinál emeltdíjas hívást, ezzel ellenőrizheted melyik programnak mihez van joga)


IV.egyéb app:

- időkép

- igo (ez fizetős)

- skype

- tunein radio (netrádiók)

- barscanner (QR kód)

- camscanner (fényképezésből PDF)

- mirror (elülső kameraképe mutatja)

- hdr camera

- kingsoft office (ingyenes office, szerkeszt is!)

- jump desktop (windows távoli asztal)

- air droid (böngészőből látod a telefont, másolás, stb.)

- ringtone maker (mp3 megvágás csengőhangra)

- tv24

- hir24

- lottózó (sms-t szerkeszti meg lottózáshoz)

- imdb

- burger king

- véralkohol kalkulátor (legfontosabb:P)

- ip webcam (telo kamerából webcam a gépre)

- smart compass (iránytű)

- smart measure (távolság kalkulátor)

- fuel friend lite (fel lehet irni mikor mennyit tankoltál, abból számol átlagfogyasztást)

- zseblámpa


Hm. Ha valaki eddig elolvasta adhatna tippet, tudtok olyan progit amivel widget jelleggel lehetne kapcsolgatni, hogy elrejtse a számomat híváskor vagy mutassa?:) menüben csak veszett mélyen állítható.

2012. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hu, ez jol jött köszönöm.


irtál iránytűt, meg távolságkalkulátort. nem tudom ez olyan e, de olyasmi esetleg létezhet, hogy járok túrázni, és mérje a megtett km-ert esetleg szintet is mérjen?

2012. nov. 15. 14:12
 3/6 menta34 ***** válasza:
A legtöbb navigációs program tud távolságot. A szintkülönbséget nem tudom, de keress rá a google play -ben, tuti hogy van túrázáshoz program:)
2012. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, megnézem amint wifihez jutok :)


és még kérdeznék vmit :)


sokszor látom hogy le van fotozva képernyő, vagyis ugy mintha printscreen lenne. ehhez is van külön progi, vagy egyes telok tudják csak?

2012. nov. 15. 14:26
 5/6 menta34 ***** válasza:
A képernyófotó (screenshot) android beépített funkció, nálam pl. a power és a hangerő le gombokat kell egyszerre lenyomni pár másodpercre. Galaxy-n a home és a power azthiszem.
2012. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

és tényleg. nagyon köszi :D már a progik is megvannak :D

köszönöm a segitséget, természetesen mástol is várom az ötleteket :)

2012. nov. 15. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!