Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995 vagy Samsung...

Alcatel OT 995 vagy Samsung Galaxy Ace 2?

Figyelt kérdés
Indoklással együtt!

2012. nov. 17. 11:57
1 2
 1/13 anonim válasza:

Alcatel OT 995

indoklást most kihagynám.

2012. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az Ace 2 az 2 magos, így jobb is, de drágább.
2012. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Drágább 5 ezerrel..... Szerintem ez az ősszeg már elhanyagolható. Egyébként az alcatel 1,4 GHZ míg az ace az 800mhz igaz 2 mag. Egyébként nagyon egyforma a telefonok, nézegettem már a telefongurun ősszehasonlításokat, mobilarenán cikkeket de nem tudtam eldönteni.
2012. nov. 17. 16:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Én az ace 2-t választanám

a dula core miatt

de elvileg jön rá ics, de még sehol semmi

úgy tudom hogy a 995-re meg már kijött..

De ha az árát nem nézzük sztem a ace2 jobb!

2012. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ace2 jobb a két mag miatt, de az ace 2-nél olcsóbban van az xperia u, és az még jobb.
2012. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az U-nak kicsi a belső memóriája és nem lehet bőviteni.
2012. nov. 20. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:

pofon 1xru OT 995 ics miadt is stb..

Kerdem en biztos vagy te abban a 2 magban?:P Nem azert de az a 2 mag csak virtualis 2 mag meglestuk szervizeles kozben szoval csak okosan azzal a galaxy ace 2 vel :D kb 1ghz-et ad le lelett hivatalosan merve :) Asphalt 7 else indult rajta az ot 995 pedig szaggatas mentesen vitte es tette a dolgat lehet h csak 1 mag 1.4es de az tuti h egy kokemeny 1.4-es es ha okos vagy akkor 1.6ig kiis tudod huzni :))) a galaxy 2-t meg dobd amilyen messzire csak lehet :)) mert semmivel sem jobb mint a kis occse mint az ace 2 a fotoja ugyan olyan szep vagy szar nemtudom minek mondjam :| az alcatelbe csucsul az 5mp HD brutal kis vakuval hidd el megimadod az alcatel ot 995-t 6honapja van ez a telefonom az uzletbe csak szidnak h miert nem az iphone-t hagytam meg :) stb.. nem egy nagy berobbanas ez a galaxy ace 2 es raadasul 1 picit csaloka is a dolog :)) a 2 mag csak 1 mag osszesen 1ghz-et fog neked leadni messzire nem fogsz vele menni :) Hasznald egeszseggel az alcatelk ot 995ot :))

2012. nov. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nekem Samsung Ace 2 van, teljesen meg vagyok vele elégedve. Az Alcatel telefonokban nem vagyok otthon, meg sem fordult, h más márkában nézelődjek, mint a Samsung!


A játékok jól mennek rajta, android upgradelhető, kamera is jó, net, 2 magos, 800MHz-es, gyors.

2012. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnálni tudlak, hogy csak a samsung fan vagy :( részvétem
2012. dec. 26. 20:01
 10/13 anonim válasza:

Nem értem mi a baj azzal, ha valaki szeret egy márkát, megbízik benne...miért kell ezért lehúzni?

Ehhez az intelligencia szinthez csak külön gratulálni tudok. Ha nem tudod elfogadni más véleményét, ne írj ki kérdést, amiben véleményt kérsz.

2012. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!