Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995 vagy Samsung...

Alcatel OT 995 vagy Samsung Galaxy Ace 2?

Figyelt kérdés
Indoklással együtt!

2012. nov. 17. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is samsung párti vagyok.Az alcatelt inkább mellőzzük.

Mindenképp ace 2,tesómnak ace2je van és nem szaggat,játékok szépen mennek rajta,nem fagy le.Viszont egyik ismerősömnek alcatel ot995je van és szggat mint az állat,még akkor is beszaggat ha menübe léptetsz.Le is váltotta már a telót egy S2re.

Mindeképp Ace 2!

2013. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nos, nekem OT995 van, és hibátlanul működik. Pedig... voltak már durva esései szegénynek, a külsérelmi nyomok még minsig láthatóak:))

Az Ace 2 ELVILEG jobb, nekem nincsenek tapasztalataim. Viszont az OT 995 nem ér annyit, amennyiért adják. Én szeptemberben vettem 36-ért a T-mobilenál, így nagyon megérte.

2013. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
samsung... nem mondom hogy megbantam az en alkom megvasarlasat 20e piiz volt. de hala mindennek nem csak ez a telom van ; ) van egy galaxy xcoverem is smsung vs alkatel hat nem kerdes samsung!! udv
2013. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!