Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Xperia-t válasszam?

Melyik Xperia-t válasszam?

Figyelt kérdés

Elsősorban az Xperiak tetszenek de meghallgatok más véleményeket is. A problémát az jelenti számomra, hogy nagyon minimális különbségeket látok még ezen termékcsaládon belül is a telefonok között. Amik tetszenek: Xperia U, J, és a Sola, illetve más termékcsaládból még talán a Samsung Mini 2, Ace.

Az "U" nagyon tetszik, szép a formaterv, két magnak köszönhetően gyors, de nem bővíthető és 4 GB nem sok mindenre elég. A "J" szép is, bővíthető is, viszont ez egy mag kevés és lassúnak érződik, ráadásul drágább is az "U"-nál. És a "Sola", ami két magos, bővíthető, tökéletesnek tűnik, viszont az Android 2.3 fut rajta, mikor a proci bőven elviselné a jégkrémet is. Ezek a mobilok közel egy árban vannak, mindegyiknek van előnye, de sajnos mindnél van egy komoly negatívum is, így nem tudom melyiket válasszam. Vagy esetleg nézzem inkább a Samsungokat? De ott inkább a nevet fizetem meg és nem a tudást, pl.: Ace, ami tudásához képest rettentően túl van árazva.

Mit ajánlanátok? Meghallgatok más gyártók, más telefonjait is, csak feleljen meg az igényeknek és essen bele ebbe a körülbelül 60 ezer forintos kategóriába. Előre is köszönöm a segítséget!


2012. nov. 18. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Xperia go. Vízálló telefon és aranyos is:D:) 58 ezer ft.
2012. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A J nem éri meg az árát, borzasztó drága és nem olyan jó. Az U egyetlen "hátránya" hogy nem bővíthető. A Sola meg nagyon hasonló az U-hoz, kivéve hogy az bővíthető. Valamint az U és a Sola kétséges hogy kap 4.1-es androidot. Nekem elég az U memóriája így egy szavazat az U-ra. Samsungokat nem ismerem.
2012. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!