Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben különbözik egy Iphone,...

Miben különbözik egy Iphone, pl egy Samsung Galaxy SIII-tól? Mindegyik Android, akkor ugyanazt tudják?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az iPhone mióta Android?
2012. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legnagyobb különbség, hogy az iPhone NEM android, hanem iOS!
2012. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy melyik iPhone.Mert egy i3G-t értelmetlen egy S3-hoz hasonlítani de egy i5-öt már igen.A legnagyobb különbség az hogy az iPhone-on iOS 6 fut(mármint az 5-ön)az S3-on meg Android 4.0.4 illetve lehet frissíteni 4.1-re.
2012. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha úgy teszem fel a kérdést? melyiket érdemesebb lenne megvenni, hasonló kategória kb mindkettő?
2012. nov. 18. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, elég hasonló amit tudnak.

Én az S3-at venném, az android miatt.

2012. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:

Az android rendszer rugalmasabb, több ingyenes alkalmazást találsz rá, az alaptudás jobban bővíthető. Az iPhone alapszolgáltatásai talán jobbak, gördülékenyebb futású, de ha nem elégedsz meg a gyári alapfunkciókkal, mélyebben kell a zsebedbe nyúlkálni plusz appokért.

Én spec android-párti vagyok. :)

2012. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mindenképpen iPhone-t érdemesebb venni.Sokkal sokkal gyorsabb mint az android én már tapasztaltam az androidot most IOS-em van és megvagyok vele elégedve.Nem akad nem fagy be és könnyű kezelni.Fujj android :)
2012. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ja és tőbb 100 ingyenes app van IOS-re.Androidon nem nagyon találtam olyat hogy az apshalt 6 ingyenes...
2012. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

Ízlések és pofonok. :D

Én még egy vasat nem költöttem appokra. Mindent megtaláltam vmi megosztón. És androidban sem mindegy, milyen készülék, milyen szoftverrel. Megnézném, hogy egy SIII akad. :D Kicsit olyan, mintha a kérdésre, hogy mit vegyek, benzinest vagy dízelt, valaki azt mondaná: isten ments, benzinest ne vegyél, volt egy Trabantom és füstös, lassú, rossz.

Én simán csak az iPhone-t ár-érték viszonyban nem érzem jobbnak.

2012. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!