Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez az "ájfón" mánia? Nem...

Mi ez az "ájfón" mánia? Nem csak sznobizmus, vagy egónövelés?

Figyelt kérdés
Az OK, hogy egy klassz telefon. Na de most tényleg annyira jobb a többitől, hogy sorok állnak érte? Aztán, hogy válság van... :D Vagy ez is csak Amerika-majmolás? És még egy érdekesség... iPhone fanok mind leszarozzák az összes márkát, holott ma már mindenki tudhatja, hogy egyik gyártó felsőkategóriás telója sem szar! Szal nekem ezért bűzlik itt a sznobizmus :)
2012. nov. 18. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Az ájfon egy jó teló de az ájfon fanok nem látnak a csilli-villi ájfonjukon túl és ezért van ez a nagy hype.A Válság ide vagy oda akinek eddig volt pénze 200e-s telót venni annak ezután is lesz.
2012. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, erős a szaga :-)
2012. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

" klassz telefon"

Én kifejezetten hülyét kapok tőle. Szerintem egyáltalán nem jó, sem anyagban, sem szoftverében(túl egyszerű, felhasználóbarát,amatőr) nempláne árában4

2012. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Én nekem "ájfonom" van de mégse vagyok sznob.Csak sajna sok ember már csak azért veszi..
2012. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is az utolsóhoz csatlakozok, és aki céllal veszi, az igen is tudja, hogy valamiben jobb más telóknál. én másfél órás koncerteket videózok vele, és mind a videók kép/hang minősége kimagasló(hangfal mellett állok, és nem recseg a hang, meg semmi), másik pedig, hogy ezután még mindig marad legalább 30%-os töltöttségem, ezt megpróbáltam már xperia s-el, amit nagyon jó telefonnak tartom, és nem sikerült neki meggyőznie ezen a téren. persze igaz, sajnos van olyan, aki csak azért veszi meg, mert tele van pénzzel...különben meg az ilyen kérdések is pont ugyanolyanok...senki nem mondta, hogy foglalkozz más telefonjával.
2012. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként meg lhet nézni az Iphonokat meg az androidos telefonokat,iphonban 2 magos 1.2Ghz processzor van androidban meg már 1.5 4 magosok is vannak sokkal olcsóbbért!!!
2012. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jó, de ha nem használod ki a 4 magot, akkor mire jó? inkább fizetek egy olyanért, ami egy funkciót minőségibben végrehajt, minthogy a minőség helyett erősebb, de felesleges hardverért fizessek. sgs3 se olcsóbb, mint egy iPhone 5 16gb.
2012. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenki csak a magokkal van meghúzatva.Igaz hogy kicsit olcsóbb a S3 az iPhone 5 től.De az iPhone 5 2 magos procija gyorsabb mint a S3 4 magja....
2012. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem kérdeztem hogy melyik jobb teló az iPhone-nál! Az ízlés és pénztárca dolga. Ja, és az iPhonos kommentelő, aki letámadott, hogy ne foglalkozzak más mobiljával...nos, talán gyengeelméjűnek tetszik lenni??? :DDD Én egy informatív kérdést tettem, és még azt is elismertem, hogy jó az a teló. Csak érdekelt, mitől státusszimbólum. Erre védőbeszédet írt, mikor én sosem firtattam sem az elemet, sem a tudását. Nah, ennyit erről...
2012. nov. 19. 17:40
 10/13 anonim ***** válasza:
nem csak erre a kérdésre gondoltam, hanem úgy általánosan, meg volt, aki itt szidta, inkább neki szólt.
2012. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!