Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995, Xperia Ray...

Alcatel OT 995, Xperia Ray vagy Huawei G300?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem ot995-öm van, semmi baj nincs vele(másfél méterről leesett a betonra, csak a kijelző mozdult el), huawei-t semmiképpen ne vegyél sztem, az xperia-t nem ismerem
2012. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
huaweivel mi baj? nem tudok dönteni, mindenről hallani jót-rosszat is. 995 tényleg nem rögzít hangot videónál?
2012. nov. 18. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
én rayt akartam venni, de mindenki az xperia U-t ajánlotta helyette, ha nem baj, hogy nem bővíthető és elég 5,5 giga hely, akkor inkább azt vedd
2012. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bátyámnak Huawei van és jól összerakott kis teló:) aki ellenzi annak vagy nem volt még a kezében vagy nem hiszi, hogy a Samsung és Sony-n kívül lehet még jó telót venni. Még a nagy kritikusok is dicsérik, ár-érték arányban egy nagyon jó kis középkategóriás teló.
2012. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, huawei-es táblagépem volt, de elég gyengén szerepelt, 3/4 év használat után kezdte megadni magát, egy hónapja be se kapcsolt.
2012. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy eddig nem volt jó hírnevük, de a G300-at még a kritikusok is dicsérik, a cég összeszedte magát. Nekem bejött a teló, sokkal inkább mint ezek a Samsung Y, galaxy mini, szerintem túlértékeltek, az áruk meg magas ahhoz képest amit tudnak.

Mondjuk az ismerősöm xperia-ja meg állandóan lefagy. Mindegyikre lehet mondani jót és rosszat.

2012. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En szemely szerint Alcatel OT 995-ot vasarolnam meg

Leirom a szemely szerinti tapasztalatomat vele ill. a kriteriumait is

Nos mikor megvettem a keszuleket egybol kiprobaltam az 5MP HD kamerat es egyszeruen csodallatos kepeket es igen tiszta minosegu videot is lehet vele kesziteni es a video alatti hang azert magaert beszel mivel egyszeruen olyan mint ha ott lennel szemelyesen! Szepen adja le a hangokat a keszulek! 1.4GHZ processzorjaval nem egy csucs mobile de

Igen sok appot ill. komoly gameket visz

Amik mukodtek 100%osan nalam

-Asphalt 5

-Asphalt 7

-Dungeon Hunter 3

N.O.V.A 3

ill egyeb ilyen aranyos jatekok! real football 2012 stb..

Egyedul ketto dologgal nem vagyok kifejezetten megelegedve!

Az akumulator csak 1500mha lehetett volna 2000 2500mha

ill az OTG kabel-t egyenlore nem ismeri fel

Osszevonva minden hibajat a kozepkategoria csucs keszuleke szamomra! Egyszeruen imadom teszi a dolgat nem hagyott meg cserben X peria Ray-rol ill. Huawei G300-rol velemenyt nem mondanek nem nagyon volt nalam huzamosabb ideig tesztelni a keszuleket! Ha az Alcatel OT 995-ot vasarlod igen jo keszulekben lesz reszed az arat megeri es amit szeretnel neha tobbet fog neked nyujtani folyamatos + meglepetesek ernek majd amikkel kialakul majd az alcatel ot 995 iranti "szerelmed" :) Szoval elore is jo alcatelozast :))

2012. nov. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!