Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásár - Samsung Galaxy...

Telefonvásár - Samsung Galaxy Ace 2, vagy mi?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tervezek telót vásárolni, viszont baromira gőzöm nincs, hogy a mai okostelefonpiacon az árak mellett milyen fón érné meg... Elsőkörben Galaxy Ace 2-n gondolkoztam, illetve azt láttam meg a Media Marktban, megfogdostam, nyomogattam, meglehetősen tetszetős első körben... utánaolvastam, azt írták nagyjából mindenhol hogy korrekt telefonnak minősül, viszont én nem értek hozzájuk.

Szeretnék akár tapasztalatot, vagy véleményt arról hogy ehhez hasonló akár árban, akár kinézetben milyen telók játszhatnak még...


Ami alapján elindultam az Ace 2 felé:

- nagy kijelző

- korrekt gyorsaság (elméletileg)

Amire a telefon kéne:

- zenehallgatás

- netezés, ilyesmik. Tudja, amit egy okostelefonnak tudnia kell.



2012. nov. 20. 17:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és ami még a Samsung mellett szólt, hogy viszonylag laposabb egy Sony Xperiához képest (viszont a lekerekített style annyira nem bejövős)
2012. nov. 20. 17:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Xperia U, GO, J ezeket is nézd meg. Au U 3,5" nem bővíthető, 2 magos. A Go 3,5" bővíthető, 2 magos. A J 4" bővíthető, de csak 1 magos... Én a GO-t választanám, persze az Ace 2 is jó vásár lehet.
2012. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó, mert olcsóbban az xperia sola és u is jobb.
2012. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!