Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS Milyen teletfont vegyek a...

SOS Milyen teletfont vegyek a lányomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lányomnak születésnapjára telefon vennék, androidost. Sajnos nincs lehetőség 100 ezres telefonra, de viszont márkásabbat szeretnék. Arra gondoltam hogy Sony Xperia Tipo-t veszek. Végülis okostelefon, androidos és árban elérhető:) Kérlek mondjatok véleményt:) Szerintetek ez kielégíti egy 16 éves igényeit?:) jaa és az androidja valami 4.0. és még valami,e z mit jelent? jo vagy rossz? Köszi előre is
2012. nov. 20. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Egy lány (pláne 16 éves) arra használja a telefonját, hogy facebook-ozzon, arra tökéletes ez a telefon.

Egyébként is jó telefon, nem a legjobb, de cserébe olcsó.

Android 4.0 pedig jó.

2012. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megéri az árát. Nagyon jó hogy 4.0 van a telefonon. Facebook , Instagram , Twitter megy rá szoval szerintem boven megfelelne egy 16 éves lánynak.
2012. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kedves első!


mondj már egy jobbat abban az árkategóriában, ami jobb a Tipo-nál ;) mert az árkategória győztese... :)

2012. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legjobb a kategóriájában, nagyon jó telefon. Az android 4.0 az egy op. rendszer, és ez jó, mert viszonylag új, szóval olyan, mint pl. egy windows 7, ami a windowsok közt is viszonylag újnak számít.
2012. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó ez,általába fiúk szoktak drága telefonokat venni mert a férfiak nem tudnak felnőni ezért mindig játszani akarnak meg menőzgetni,de egy 16 éves lány pedig csak facebookozik!
2012. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat:) Akkor meg is veszem. Még csak annyit, hogy mi az az Instagram? És azt olvastak Office Pack is fut rajta, igaz ez?
2012. nov. 20. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Instagram az egy olyan program amivel fényképezni lehet meg egy picit többet vele! Nem tudom megfogalmazni ! :D
2012. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3


Szövegértelmezés!

Azt írtam nem a legjobb, mert egy Nexus 4-et vagy HTC Droid DNA-t meg sem közelít, mivel azok a legjobbak közé tartoznak, és árban is eléggé ott vannak.

Ebben az árkategóriában tényleg Tipo a legjobb.


#5


Nem csak ez miatt szokás drága telefont venni. Persze sokaknál ez is rájátszik (lásd iPhone), de azért egy férfi általában jobban kihasznál egy telefont (vagy akármilyen másik elektronikus eszközt), mint egy nő.

2012. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!