Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lányomnak megfelelő lenne ez...

Lányomnak megfelelő lenne ez a telefon?

Figyelt kérdés
14 éves lányom telefont kért karácsonyra. Méghozzá ezt a sony e. x10 mini prot amiről mostanában elég sok kérdés van. Nos sok helyen olvastam hogy nem éri meg az árát és netezésre nem a legjobb telefon. De egy 14 éves lánynak azért megfelelő?? Vagy 2 év múlva vehetek újat mert tönkremegy??
2010. dec. 2. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

két év múlva mindenképp vehetsz újat, mer addigra ez már "elavultnak" fog hatni. ez a technológia.

de egy 14 éves lánynak jleenleg szerintem megfelelő az x10 mini pro. esetleg nézzétek meg az x8at,az sem rossz (kamerában nem olyan erős, viszont nagyobb a kijelzője).

2010. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
X10 árából már egy Samsung Galaxy 3 kijön és jobban is jár vele. Szerintem az X10 nem éri meg az árát.
2010. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bp1985 ***** válasza:
14 éves gyereknek felesleges ilyen kaliberű telefon, de te tudod. Nekem 14 évesen olyanom volt, amiről lehetett telefonálni, ill sms-t küldeni. gps, wlan, ilyen olyan programok, stb, ezeket úgy sem fogja nagyon használni. wlan még talán, de gps-t tuti nem fog használni, mivel nem vezethet autót.
2010. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14 évesnek még felesleges ilyen komoly telefon. Majd 18 évesen talán vennék neki egyet.
2010. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

galaxy 3!! Irtó jó telefon:D Egy ideig nem unná meg.:) Én most ilyet vettem magamnak. Bár egy 14 éves lánynak... Hát nem tudom. Szerintem - ne sértődj meg - egy 14 éves gyereknek semmi szüksége ilyen komoly telefonra. Nekem 14 évesen még mobilom se volt, csak miután elkezdtem a gimitxD Mire kell neki? Játszani meg fészbukozni a suliban, zenét hallgatni matekóra alatt, meg menőzni?:) Nem rossz indulatból írom, csak a mai gyerekek ezt csinálják.

De a ti döntésetek:) Nem rossz a sony, csak hamar rá fog jönni, hogy a kis képernyő miatt elég korlátoltak a lehetőségei. Például netezni sem lehet rajta normálisan. Olyan ironikus, hogy egy okostelefonnál pont az a jó, ha nagy a kijelző, mert úgy lehet élvezni a tudását, erre most kitalálnak egy viszonylag profi kis készüléket, és elrontják a hatást egy nyúlfarknyi kijelzővel, és azzal reklámozzák, hogy elfér a tenyeredbenxD És az emberek viszik is, mint a cukrot, mert milyen praktikusXD De akkor minek okostelefon??

Szerintem ha mindenképp egy komolyabb telót akarsz venni, mutasd meg neki a galaxy 3-at.:)

18/L

2010. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen qwerty billentyűzetes telefont szeretne. Még a nokia c6-on gondokodik. Arról mi a véleményetek?
2010. dec. 4. 19:08
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nokia 3310-es, vagy 3410-es pont megfelelő lenne.
2010. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Cyberpunk_94 válasza:
0%

előzőnek: A 3310 az jóóóóóóóó, nekem még mindíg megvan a pda mellett

15/F

2010. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szerintem jó lenne neki. Nekem is ilyen van, remekül működik, jól lehet vele netezni is. :) Szerintem megéri az árát.:)

L/13

2010. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem vennék qwerty billentyűzetes telót.Persze,ha v.ki sokat sms-ezik annak jól jön, de egyébként felesleges.Ja és mostanság már 6 évesnek is se w910-e van,szóval már a mai világba simán oda lehet adni egy 14 évesnek egy x10-et.

Én a samsung galaxy-re szavazok,de lehet hogy inkább most vegyél neki egy s5230-at hogy megszokja az érintőképernyőt és 2 év múlva már egy komolyabbat.Azzal is bőven ellenne egy darabig.

2010. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!