Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Samsung...

Mi a különbség a Samsung Corby és a Samsung Corby 2 között? Melyiken van WIFI?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A Corby 2ben van, de nem érdemes olyat venni mert kevés alkalmazás van rá amivel ki tudod használni, ráadásul a kijelzője túl kis felbontásu a netezéshez
2012. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mikey1988 ***** válasza:
A normál Corby még nem rendelkezett WiFi-vel, de ahogy az előttem író is említette, a Corby 2-ben már van WiFi. De a Corby széria tagjai nem okos telefonok [kivéve egyet!], csak normál feature telefonok! Így viszont nagyon korlátozott számban lehet rájuk letölteni alkalmazást [az egy szem okos verzióra már többet lehet rakni, de az meg túl alap okos telefon, amin még az Angry Birds sem fut! Nem mintha zavarna engemet!]
2012. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve hogy a kevés RAM miatt a honlapok megnyitása is korlátozott, sokszor nem tudja betölteni az oldalakat.
2012. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mikey1988 ***** válasza:
Akkor olyan ebben, mint a Samsung Star II, amit a TESCO-ban próbáltam ki? Az ottani WiFi-re valaki már rácsatlakozott, így a netet is ki tudtam a mobilon próbálni. Erre egy egyszerű Google keresést sem tudott elvégezni, mert betelt a memória! Na meg később attól is behalt, hogy a mások által készült fotókat akartam megnézni!
2012. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hasonló a minősége, az összes nem-androidos olcsó érintős Samsung telók ilyenek.
2012. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sima Corbym van, és nincs gond vele. Gyors, működik, wifi nem szükséges, rendes net is van rá havi 1000 Ft-ért. A net cseppet sem lassú, legalábbis Opera Minin, sőt, 4-5 oldalt egyszerre meg tudtam nyitni az index.hu-n, szóval azért bírja. Alkalmazás is bőven van rá, még QR-kód olvasót is találtam. És egy ugyan nem eredeti, de nagyjából ugyan olyan Angry Birds is fut rajta. Ennyi.
2013. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mikey1988 ***** válasza:

Nekem az előző mobilom még csak Javas volt és én is kipróbáltam ezt az Angry Birdsöt. De valahogy nem annyira sikerült időben elpusztítanom a malacokat! XD

Az Opera Mini meg egy speciális böngésző, így szinte minden készüléken zökkenőmentesen fut. Még 2G alatt is.

2013. jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!