Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik-e olyan hogy a zte...

Létezik-e olyan hogy a zte grandx in legtöbb weboldalon olvasva 1 magos 1,6 ghz-es ellenben tmobile-nál is megérdeklődtem (1430, illetve t pont üzletben) ahol azt mondták hogy 2magos 1gigás és tegra 2-es chipset van benne?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Amit te láttál:

ZTE Grand X In

Amit ők mondtak:

ZTE Grand X

2012. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert a t-mobilban hülye tudatlanok ülnek mit bármelyik más szolgáltatónál,telenórról ne is beszéljünk de vissza térve mivel van a sima ZTE Grand x ami tényleg 2 magos Tegra 2-es de van a ZTE Grand x IN ami egy magos de emelt órajelü processzor ez az inteles verzió csak megint össze keverték a kettőt
2012. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A T csak intelest árul. És ismét bizonyította, hogy inkompetens kreténeket alkalmaz.
2012. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen én a t-mobile helyébe az összes alkalmazottat letesztelném hogy értsék már amit csinálnak,legtöbb idióta nő aki ott ül meg olyan bamba hogy rá van írva a dobozra a fóliába amibe a készülék van meg még a fóliára ami rajta van a telefonon hogy bekapcsolás elött kérjk töltse legalább fél órát az aksit,erre a hülye nő meg bekapcsolja és nekiál motogatni mint ha sík hülye lennék,azt ha én meg merek szólni én érzem magam kényelmetlenül hogy olyan buta hogy leszarja amit a telefongyártó előír + a legtöbb olyan bunkó hogy az már fáj meg legtöbbször nem is érthetően mondják el meg sokszor nem is értik meg mit akarsz,mint pl most is össze keverik a kettő telefont pedig a hülyék csak az egyik fajtát árulják,a simát meg már nem is gyártjták
2012. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Komplikato ***** válasza:

Még rosszabb a helyzet. 4, azaz NÉGY féle ZTE Grand X van jelenleg!


Van az Intel Atomos, ennek neve Grand X In. Ez egymagos proci, de két szálat futtat, viszont x86-os ami miatt pár program nem megy rajta vagy nem jól. Ez 1.6Ghz-es proci.


Van a Tegrás Grand X, ezt nálunk és sok más helyen sem kapni, talán csak Angliában. Ebben Nvidia Tegra 2-es processzor van, valódi kétmagos, 2x1Ghz.


Van a Grand X V970, amiben MTK processzor van, két magos 1GHz-es és két SIM kártya megy bele. (Ő a legolcsóbb!)


Van még a Grand X LTE T82, amiben kétmagos Qualcomm Kratos proci lesz, 2x1.5Ghz, őt még nem kapni, de szvsz ez lesz a legdrágább.


Inteles:

[link]


Tegrás:

[link]

[link]



MTK:

[link]


Qualcomm verzió:

[link]


Kinézetre és méretre egyformák, a súly az más más.

2012. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Komplikato ***** válasza:
"Qualcomm Kratos" - Ez valójában Krait, a Kratos valamelyik Tegra verzió kódneve volt.
2012. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne szidd általánosságban a női eladókat légy oly kedves. Kötelező bekapcsolni, ugyanis így kiszűrhető a be nem kapcsoló, hibás készülék. Ezen felül mint láthatod, 4 féle ZTE Grand X van. Persze vannak buta női, és férfi eladók is, de nem mind az.
2012. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is inkább a férfi műszaki eladókat preferálom inkább de mondjuk már 3 tmobile-os eladóval beszéltem 2 férfi egy nő és csak az egyik férfi mondta a valós adatokat...
2012. nov. 21. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!