Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg? ( Google)...

Melyiket vegyem meg? ( Google) LG Nexus 4 vagy Samsung Galaxy S3? Mind a kettő nagyon tetszik, pont ezért érdekel más véleménye is, hogy eltudjam dönteni.

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nexus ezerszer jobb samsungot fúúú soha nem vennék túlárazott fos az összes meg az a szar amoled kijelző is tök szar,nekem nagyon nem jön át lehet 20% kevesebb aksit fogyaszt de akkor is kontrasztos érzéketlen erős színek,Nexus meg eleve a Google által kiadott készülék amin eleve a legúljabb android fut
2012. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából hasonló a kettő.Az LG az újjab de nem feltétlenül jobb.Kinézete kicsit unalmas de ez a legkevesebb.Én az S3-at ajánlanám,erős vas nagyon,frissítéseket ugyanúgy megkapja mint az LG ugyanúgy fut rajta minden.Tulajdonképpen amelyik jobban tetszik.Azért olvass róla teszteket nézd meg melyiknek mik a hátrányai ebből már tudsz következtetni hogy melyiket tudnád jobban használni a mindennapokban.
2012. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
LG egyértelműen. Jobb a márkája. Én csak ezért venném meg, más ellentétek nem zavarnak. Csak kár hogy nem ebben az árban gondolkodok :(
2012. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!