Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung i8000 (Omnia 2)...

Samsung i8000 (Omnia 2) billentyűzet szalagkábel hiba. Gyakori, hogy szétszedéskor megy tönkre, szakad el?

Figyelt kérdés
A kamera expozíciós gombjának második kattanása nem működik szétszedés és összerakás után. Egy kis szakadást felfedeztünk szétszedés után. Lehetséges, hogy emiatt nem működik a gomb vagy összerakási hiba? Feleslegesen nem akarok másik szalagkábelt venni. Az expozíciós gomb is a billentyűzet szalagkábeléről van kivezetve? Gyakori hiba ez szétszedéskor?
2012. nov. 23. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:

csak szakember szedje szet


de a pillanatgomb eleg erzekeny szerkezet elkepzelheto h a tores tobkre tette

2012. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. nov. 25. 19:42
 3/4 mesza221 válasza:
Srácok és mere lehet ezt a kábelt be szerezni? mert sajna nálam tönkre ment és jó lenne rendelni/venni valahonnan sajan nem találok
2014. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én rendeltem, de meg is jártam. A kamera gomb jó lett ugyan, de a mikrofon is azon a kábelen van és az meg nem volt jó. így csak a másik mikrofon használható, úgy, hogy most már csak kihangosítva működik. Videó felvételnél sincs hang. Csere lesz majd valamikor, ha lesz megbízható, jó szalagkábel.
2014. jún. 5. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!