Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől volt mindenki elájulva...

Mitől volt mindenki elájulva az Iphone 5G-től?

Figyelt kérdés
Amikor kidobták az Iphone 5g-t a mobilarenások is olyan túlbuzgón tesztelték , pedig csak egy átlagos valami , semmiben nem jobb a konkurenciáinál , ezt a mobilarénások is kijelentették , de mégis úgy viselkedtek az iphone 5G tesztjén mind az X faktorosok Zamboval .

2012. nov. 23. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Ember!

Marketingről hallottál?

A dolog tényleg működik és úgy működik az emberek (vásárlók!)nagy részénél, hogy amiről sokat hall, meg sokan jókat mondanak, az már biztos hogy jó...

2012. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát én nem vagyok elájulva az apple termékeitől. Nem vitatom, hogy jó cuccok, de az árukhoz képest olcsóbban kapok jobbat.
2012. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy ájulós fajta!

Én négyet nézek: minőséget, műszaki tartalmat, árat, op.rendszert.

Ebből ca. kettőből verhetetlen.... (de marad még kettő!)

2012. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

A minőséget ne vegyük szóba inkább , az nem minőség hogy egy széria Iphonet karcolva , egy másik szériát hibás Lcd-vel , egy harmadik szériát hibás kamerával adnak ki (és még több is van ). Olyan frissítést hoznak amiben ideiglenesen megszűnik a Wifi , ez is a minőség jelképe...

És az hogy mennyire jó a processzorja , arra a gyenge szó a megfelelő , semmi extra nincs benne csak az ami még 30 más telefonba . A kijelzője se valami nagy dobás , gyengébb mind a konkurenciásoké , ezt a telefont már csak Steve Jobs szelleme élteti , szerintem már lecsengett az Iphone .

2012. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aplle is bejelentette hogy csak dobja ki a szériákat de Steve Jobsnak nem ez volt előtte nem ez a cél hajtotta hanem hogy mindig valamiújítást is dobnak ki rá,ez most valamiért elmaradt,azt is kijelentette hogy a Microsoftot jobban dicséri a sok ötletéjér mint pl élőben fordít angolról kínaira a telefon
2012. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Active-nak:

Értem én, amit a processzorról írsz, de ott vannak az X-Boxok, ha megnézed milyen hardver van benne, nem hiszed el, hogy a legalább 2* annyit teljesítő elemekből összerakott PC-n nem futnak el rendesen.

Mert arra van írva írva a program, mert arra van gyártva a hardver, össze van hangolva.

Hibák bárhol előfordulhatnak, az utóbbi időkben az Applenél is szaporodik.

Hja, a gyors fejlődés (másnál) ide vezet, idő előtt kell kiadniok.

Én így gondolom...

2012. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az emberek bolondok, ha valami Apple, akkor az revolutionary meg mindenféle innováció. Persze ez más termékekre is igaz, de Apple-re különösen.


Van egy-két iPhone-b*zi ismerősöm, de szerintük se nagy szám, a 4S-t nem cserélnék le.


Egyébként iPhone 5, nem 5G.

2012. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ingyen se kellene egyetlen szifon se, olyan mint a Merci, minden bűnöző és cigó kezében vagy segge alatt az van...

Jó kis SE a maga androidjával, stabil mint a Petronas torony.

2012. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor senki nem tudott semmi olyat mondani ami miatt jobb lenne a többinél , vagyis nem érdemes megvenni . Köszönöm a válaszokat .
2012. nov. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!