Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot-995om van 2.3-as...

Alcatel ot-995om van 2.3-as android operacios rendszerrel, hogyan tudnam frissiteni 4. 0-ra? Mikor bemegyek a beallitasok-telefonrol-rendszer frissites-frissites keresese menupontban es ranyomok, sosem talal 'uj' frissitest.

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 18:49
1 2
 11/13 anonim válasza:

Rosszul értelmezted szerintem, vagy én. Nem tudom, de úgy tűnt NEKEM, hogy nagyon kezdőnek tűnök. Egy facebook-os oldalon olvastam a 2.5.7-et. 2.3.6 van most, azért a hetesnek is örülnék. ICS-t is tudom hogy régóta van, és pont ezért idegesít. Csak mert T-sek-nek is volt! De úgy informálódtam, hogy visszavonták a hibái miatt. De már mikor...és felmerül bennem a kérdés, hogy mi az isten f@sza tart ennyi időbe egy pár kis bugot kijavítani, ha elméletileg hozzáértők csinálják? De hát igen, marketing....


Csak azért nem kéne ennyire fosniuk az ember fejére. De ez volt az utolsó T-s vásárlásom!:)

2012. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor valszeg te olvastad rosszul, vagy ők írták ki rosszul, mert GB 2.3.7 után van a tabletekre optimalizált 3.x, majd után már az ics 4.0.x jön.

GB nem létezik 2.5.x verziószámmal.A legutolsó GB update a 2.3.7.


Na ha meg a T-nek nem tetszett a gyári rom, akkor a visszaküldéstől újabb hónapo/ka/t számolhatsz rá.Mire nekik minden meg fog felelni...

2012. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Lehet, a félreértést nem erre értettem, hanem hogy tudatlannak néztél. Az addig stim, hogy jönnek. Csak az nem fér a fejembe, hogy ere miért nem dobnak frissítést, még csak GB-t sem! :) Ha hónapokat kell rá várni, inkább rootolom, és felmegy egy másik ROM!
2012. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!