Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X In root és rom csere?

ZTE Grand X In root és rom csere?

Figyelt kérdés

megtetszett ez a telefon és nem sokára veszek is egyet de érdekelne hogy menyire nehéz rootolni illetve lehet-e? cm7/9/10-et rárakni??


tudom hogy 1gb ram meg a proci se semmi és valszeg nem akadna de én ragaszkodok a cm-hez!


köszi válaszod megy a zöld!



2012. nov. 25. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
és ennek ugye nem ARM-os a procija ebből nem adódhat olyan probléma hogy nem fut el emiatt egy játék?
2012. nov. 25. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Rom még egyelőre nem hinném, hogy lenne hozzá. Elég új még. CM7-et meg egész biztos nem lesz rá, mert az 2.3 alapú, ezen meg már alapból nagyobb verzió. Ezért nem hinném, hogy akárki is vesződne ilyesmivel. Ha lesz is akkor is az újabb verziók.

2012. nov. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
játékok terén akadhatnak kompatibilitási problémái de mindennek eljön az ideje,hogy fusson, ha úgy is cmet raksz rá adott,hogy rootolod is ott át lehet írni a systemben a build.prop mappát,hogy másik telefonként ismerje fel nekem így sikerült futtatni pár nem kompatibilis játékot
2012. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fünof ***** válasza:
minden játék fut rajta: need for speed most wanted (2012) től kezdve gta 3 temple run stb. rootolás van rá de nekem még nem siekrült nem tudom miért. egy db rom van rajta, ami tartalmazza a root-t és nincsenek rajta a tmobile alap szar programjai. cm 7 nincs, cm9 az maha az ics, ami alapból rajta van cm 10 pedig a jelly bean frissités ami lesz rá.
2012. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van custom rom..


[link]

2013. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szintén e remek telefonnak vagyok a tulajdonosa, de remélem már nemsokáig..

Támogatás = 0

Készülék frissítés = 0

Úgy kb ennyivel összegezném ezt az egészet :D

2014. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig ez volt a legjobb telefon választásom a sok szar samsung mellett. Már cserélném, mert tényleg elég idegesítő, hogy semmi frissítés nincs rá, a telefon meg tele van buggal...


Viszont fogalmam nincs milyet vegyek, mert a samsungokban tapasztalatok után nem bízok, a sony drága ahhoz képest, amit tud, az LG-k androidos felületét meg nem szeretem. Főleg azt nem, ahogy van benne "Alkalmazáskezelő", ami miatt legszívesebben a falhoz vágnám a telefont, mert nem lehet kikapcsolni, és folyton zaklat a szaros programjaival, amire semmi szükségem.

2015. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!