Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek tetszik a Nokia Lumia 800?

Rentai kérdése:

Nektek tetszik a Nokia Lumia 800?

Figyelt kérdés
Én azt veszek csak kiváncsi vagyok mások véleményére is ;)

2012. nov. 28. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó telefon,nekem 710-em van,csak mikor én vettem a 800 sokkal drágább volt,azt a jobb kamera miatt nem ért nekem annyit.
2012. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
WP7 = nem éri meg.
2012. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Biztos egy "Szakember" a hozzászóló: [link] Oktatási célból.:)

[link] A WP7 jövője,ha erre gondol a mester,aki maradéktalanul kifejtette álláspontját.:)

2012. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a kinézetre vagy kíváncs, akkor nekem tetszik a kinézete.
2012. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

Tegnap vettem a páromnak egy Lumia 800-ast.Én szívem szerint nem vettem volna meg a párom már régóta oda volt érte.Vélemény?

1.Nem lehet Bluetooth-on képet küldeni,sem fogadni.

2.Nem tudsz mp3 zenét a hozzárendelni a hívó félhez!Csak 40 másodperces mp3-at tudsz csengőhangnak beállítani!

Zune program nélkül esélyed sincs bármit is rátölteni a telefonra!Régi telefonokat rátoltad a gépre usb-vel,nyitott egy meghajtót azt ennyi.Ennél ha nincs egy kis számtech jártasságod,felejtsd el!Új telefon,visszafele fejlődik,és atom drága!1 nap alatt ennyi tapasztalat.Személy szerint én nem ajánlom senkinek!Magamnak nem vennék az biztos!

2012. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászóló.Érdekes az iPhone-nál sincs BT adatküldés,csakhogy ott nem is lesz.Ja,és ott is Zune félével tudsz csak szinkronizálni,úgy hívják iTunes.Meg persze ott is megvágott zenét tudsz csak betenni csengőhangnak.Ennyit arról hogy milyen visszafejlődés ez.Ez csak eme rendszerek sajátossága,a zártság.Cserébe ezerszer stabilabb,minőségibb rendszert kapsz,mint pl. az Android.Valamit valamiért.
2012. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
és nem mellesleg a 7.8as frissitéssel az összes iylen probléma meg is oldódik...
2012. dec. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3


Tudok a WP7.8-ról, és hogy mi lesz benne, mivel van (volt, mivel inkább családból megkapta valaki) Lumia 800-am.

Tény, hogy sokkal jobb lesz, a 7.5-nél, de van olyan hülye, aki még akkor is WP7-es telefont venne, amikor már rég kint a WP8? Akkor vegye, meg is érdemli, sok okos meg adhatja a mínuszokat.

2012. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó:Ez igaz,csak hogy a legolcsóbb WP8-as is úgy 130ezer jelenleg,WP7-est meg kapsz 50-ért is.Valakinek nem mindegy,elhiszed te ász?!Azt 7.8 jó lesz,nagyon megéri az árát a WP7-es Nokia paletta.(kivéve 900)Úgy mondtad,mintha volna 60-70-ért WP8 Nokia.Nem pontoz le senki,de azért ezt is vedd figyelembe,mielőtt lehülyézed a WP7-et venni készülőket.Amúgy valószínű nem is lesz WP8 középkategóriában,mivel pont oda szánják a WP7.8-at.Olvass utána ember.Na most lepontozhatsz!
2012. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sok ANDROID B*ZI nem tudja felfogni, hogy ez egy zárt rendszer, és az is marad előnyére. Érdekes módon 4 év alatt nekem akárhány androidos vackom volt, mindegyik hajlamos volt lefagyni esetleg ujraindulgatni, és igy is rengeteg bug volt kb mindegyik romjába.. (nem nem az a fajta vagyok aki földhöz vagdossa kedvtelésből a telefont) A wp7 ezzel szemben egyszer nem csinált még hasonlókat sem, egyszer nem volt szükség ujrainditásra, és még egy buggal se találkoztam. Ennyit erről, nem bántam meg a váltást.
2013. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!