Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » -Az Apple N Berry pont komról...

Xyc kérdése:

-Az Apple N Berry pont komról rendelt Gevey Ultra SIM-et kiszállítják M. o. -ra? -Az iFixit-ről rendelt cuccokat kiszállítják M. o. -ra?

Figyelt kérdés

-Ez két külön kérdés akar lenni.

-Az elsőhöz: iPhone 4-et függetlenítenék Gevey SIMmel.

-A másodikhoz: konkrétan ezt rendelném meg:

ifixit.com/Tools/Pro-Tech-Toolkit/IF145-072



#iFixit #iPhone 4 GSM #Gevey Ultra SIM
2012. nov. 28. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Válaszolna már valaki? De most komolyan többször kiemeltem a kérdést, de semmi. Nem viccből kérdeztem.Kéretik válaszolni!
2012. dec. 1. 12:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert nem tudja senki a választ, amúgy iphonet simmel nem lehet függetleníteni, azt vagy itunes-on keresztül, hivatalosan, vagy jailbraik-eled a telefont, és utána tudod unlockolni a telót.
2013. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
@Franky30: Nem szakizni szeretnék, de nem tegnap kezdtem az iPhone-nal foglalkozást, tudom melyik iPhone függetleníthető és mivel az említett iPhone 4 baseband-je 04.10.01 (nem említettem, de a kérdés szempontjából lényegtelen) így függetleníthető gevey-lyel. Csak mivel én korábban nem foglalkoztam gevey simmel (iPhone 3G-t nyúzok) ezért gondoltam megkérdezem hátha valaki esetleg rendelt e már applenberry-ről. De már nem téma mert mind a toolkit, mind a gevey megérkezett. Mindenesetre köszi a választ!
2013. jan. 22. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs a tudatlanságomért, azt hittem, hogy ez az út nem járható:D
2013. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!