Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S 2 vélemények? Megéri...

Galaxy S 2 vélemények? Megéri még venni? Meddig lesz elég?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy elég? Mármitn amíg nem lesz elavult? Szerintem még megéri megvenni viszont jövőre ilyenkor már tuti elvault lesz.
2012. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sztem a Galaxy SIII mini szoftveresen frissebb lesz,de hardverileg sem marad el sokban az SII-től, azt viszont te kell eldöntened hpgy melyik érné meg jobban, végülis neked kell teló.
2012. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az S2 talán addig kapja a frissítéseket, mint az S3 Mini, mert ha nem portolják, akkor sok vásárlót hagynak cserben, akik elpártolhatnak. Én még azt mondom, hogy az S2 kiérdemelne még 1 Android 4.2-t és ezzel végeznének vele, mert ha már az 5+nál járunk, akkor az még szép lenne a Samsungtól, bár szvsz úgysem kapja meg.
2012. nov. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem éri meg,figyelj ennyi erővel veszek egy Sony Xperia U-t az is kettő magos és csak egy picivel kisebb a processzora ELLENBEN jobban van optimizálva ezért az U gyorsabb,s2 meg mindig túlárazott szar!!
2012. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem túlárazott. Mivel 100ért kapja, és igen, az U gyengébb. Aki szereti az S3-as felületet, és a gyorsaságot, az úgyis ezt veszi így utólag, mivel sok újítást kapsz ebből is. De a kérdező dönti el, hogy mit vesz.
2012. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem éri meg, mert olcsóbban van xperia s, és az minden téren jobb az s2-nél is, és az s3 mini-nél is.
2012. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jobb..

Hát, csak a kijelzője hd a wvga helyett, viszont jár cserébe 1 unalmas sony-s kezelőfelület. Aki szereti, az vegye.

2012. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A sony kezelőfelülete az még mindig jobb a samsungénál.

Egyébként én is az xperia s-t ajánlom, mert az sokkal jobb az s2-nél.

2012. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az S2, hidd el. Megkapja az S3 kinézetét most december elején (JB 4.1.2) Nekem meg az Xperiák nem jönnek be, hiába jobb az Xperia S-nek a felbontása, Amoled-en szebb színek vannak, de ez egy szubjektív vélemény. Hardverben is jobb az S2, hiába 1.5 GHz-es az Xperia, nem mindig az számít.
2012. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, mert te az emberiség nevében beszélsz most. Saját véleménye van mindenkinek, és a kérdező ez alapján dönt, és nem kell itt sírva a sarokba fordulva írkálni, hogy xperia s xperia s.. Nyugi.. Ez 1 telefon. Amúgy meg az Xperia-k felülete eléggé gagyi hatású, nekem a Samus felület tetszik, mert az S3 felülete így összhatásként szép, de a sony túl kék..
2012. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!