Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
nem értem mi ez a nagy samsung s3 mánia.(nameg az iphone 5) hogy a sony és a htc,az Lg is megérdemelné felső kategóriában a figyelmet,de az osztályomban is mindenki erre veri a nyálát...és szerintem még mindig "menőbb" egy htc-t nyomogatni,vagy egy sonyt.
2012. nov. 29. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
igen samsung mindig is szar volt iphone meg túlárazott,Sony Xperia T sokkal jobb mint egy S3 csak ezt kevesen látják be,LG is nagyon jó szerintem felső kategóriásban
2012. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem várható el, hogy mindenki értsen egy kicsit is a telefonokhoz, de az elérhető, hogy a reklámokkal belehessen csapni őket. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy az SGS3 nem jó telefon vagy, hogy az iPhone egy f@s (bár az Apple-t nem szeretem mégsem állítom ezt a termékeiről). Az Xperia T a jelenleg kapható egyik legjobb telefon, az SGS3-mal vetekszik. A Snapdragon S4-es proci van olyan jó mint a 4 magos Cortex-A9 és minden másban jobb is a T. (kivéve ha valaki nagyon szereti az Amoled kijelzőt, abban egyértelműen nem jobb, mert nem az van benne). Az Xperia T-nél egy telefon van ami jobb az pedig a Nexus 4. Abban egy Snapdragon S4 Pro proci van megtoldva 2GB RAM-al és egy Adreno 320-as GPU-val.

Nekem jelenleg egy Xperia S-em van és nem is tervezem lecserélni még jó darabig :)

2012. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!