Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok SD kártyáról...

Miért nem tudok SD kártyáról videót lejátszani Sony Xperia J-n?

Figyelt kérdés
Másfél hete vettem egy Sony Xperia J-t és pár napja vettem hozzá egy 16 gigás memóriakártyát. A probléma az, hogy telepítettem kétféle médialejátszót is a telefonra (VLC, MoboPlayer), de egyikkel sem vagyok képes lejátszani azokat a fájlokat, amik az SD kártyán vannak. A telefonnak van egy 2 gigás belső tárhelye, onnan gond nélkül lejátszik mindent. A telefon alap képnézegető, zenelejátszó és videólejátszó alkalmazásai amúgy viszik a fájlokat, de egyik külön letöltött program sem. Az Astro File Manager-rel meg tudom nyitni a kártyán lévő fájlokat, de ha onnan társítom valamelyik videólejátszóhoz, akkor egyszerűen nem indítja el. A kártyával, a telefonnal vagy az alkalmazásokkal lehet-e a baj? Szükségem lenne rá, hogy valamelyik program lejátssza a videóimat, mert csak ezek kezelnek feliratot, hely pedig csak a kártyán van, ahova pakolhatom a fájlokat.

2012. nov. 29. 20:11
 1/2 A megoldó válasza:
sajnos ezen a telón sok mindent nem lehet kezdeni az sd kártyával. Újra kell hozzá rootolni a telót de ez elég veszélyes és a garancia is ugrik . nekem is ilyen telóm van csak én épp az alkalmazásokkal küzdök. csak a telefon memóriáját tudod használni. esetleg próbáld meg a videófájlokat átkonvertálni pl: Any Video Konverterrel , a konvertált fájlokat tedd vissza az sd kártyára és így talán már lejátsza az alap videólejátszó is akkor nem kell küzdened a vlc-vel. vagy egyszerűen a telefon tárhelyére teszed a videófájlokat. ez a két lehetőséged van. Remélem tudtam segíteni.
2013. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tápi Júlia válasza:

Nekem is ilyen telóm van és rájöttem, hogy lehet bármit lejátszani kártyáról. :DD

Le kell hozzá tölteni a rich media player-t és abban lejátszani mindent. Jó filmnézést!

2013. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!