Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokiára videó nézős böngésző?...

Nokiára videó nézős böngésző? Milyenek vannak?

Figyelt kérdés
Milyen böngészőt kell letölteni a telefonra,hogy a videókat a youtubon úgy játssza le hang és videó mönőségileg,ahogy felrakták? Nokiám van, nem androidos.Válaszokat köszönöm előre is!

2012. okt. 25. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik Nokia sem Androidos, de a pontos típus nélkül nem kapsz választ.
2012. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nokia C5
2012. okt. 25. 17:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Nokia c5-03 érintős
2012. okt. 25. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra kereshetsz böngészőt, a hardver és a Symbian rendszer miatt a beágyazott videókhoz szükséges Flash Player nincs C5-03-ra, tehát vagy gyári Youtube-program vagy semmi.
2012. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a problémám,hogy eddig gyári youtube programmal játszottam le a videókat,olyan minőségbe játszotta le amilyenbe fel volt téve.de valamiért most már csak RealPlayerel engedi lejátszani amivel nézhetetlen a videó,zúg,pixelesedik.Azóta rossz mióta véletlenül az újammal rá kattoltam a videó alatt másik lejátszóra.De máskor is előfordult ez és ott volt az az opció hogy (....béta verzió) vagy valami ilyesmi és újra youtube programmal játszotta,de most ez az opció eltűnt és sehogy se tudom visszaállítani gyári youtube-ra.Szóval működik a youtube,de youtubes lejátszóval nem tudok lejátszani.Tudnál esetleg segíteni,hogy mi tévő legyek?
2012. okt. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!