Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P vagy Samsung...

Sony Xperia P vagy Samsung galaxy S II?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem?

2012. nov. 30. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Galaxy S2 árából kijön egy Xperia S ami mind a kettőnél jobb.

Egyébként meg jó, hogy most azt hiszik, hogy a Sony tojik a frissítésekre de ez egyáltalán nem így van.. Tudjátok mért vannak csúszásban? Mert voltak olyan normálisak, és az összes 2011-es modellre is megcsinálták az ICS-t... a Samsung megcsinálta ugyanezt? Az összes tavaly telefonon hivatalos ICS fut? Nem hinném... Na mindegy...

2012. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én mind a kettőt 65000Ft-ért néztem.(újan)
2012. dec. 1. 08:29
 13/17 anonim ***** válasza:
P. Hardveren kívül minden téren jobb, hardverben meg nem sokkal gyengébb.
2012. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11

Hiába adta ki az összes modellre(kivétel xperia play) az ICS-t, fél évet késett majdnem. Az elég sok idő, és most is fog több, mint fél évet késni. A Samsung azért nem adta ki, mert ő mindenhova szórt telefonokat, és az milyen lenne már, hogy 1 Galaxy Mini 2-n JB lenne.. Ez az ütletpolitika. A Sony nem a frissítéssel zsidóskodik, hanem minden készülékből valamit kihagyott szándékosan. a P-ből például a bővíthetőséget.


#13

Most azt írtad, hogy az egész telefon gyenge, kivétel a kijelző, mert az lcd és qHD.. Eléggé gyenge az.. Kb 1 S3 mini szintjén van.

2012. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő cég gyárt jó telefonokat, és rosszakat is. A P akármennyivel is kevesebb izémizét, rizibizit és blugy-blugyot tartalmaz, jó telefon - saját tapasztalat, nekem is az van. A samsunggal én nem voltam megelégedve, mikor az volt a menő és én is megvettem, mert jónak tituláltam.

VISZONT te döntöd el, hogy mégis melyiket szeretnéd. Én a P-t vettem és nem bántam meg, mások meg a Samsungot vették. Attól függ, mire szeretnéd használni. Én fotózásra, olvasásra, játékra, wifizésre. Általános dolgokra. A Samsung meg másban jó.


Szóval azért ne csapjuk ki itt a háborút, emberek. Ezek telefonok, nem a becsület megmentéséről van szó. :))



Jó választást! Azért majd írd meg, melyiket vetted meg. ^^

2012. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a P-t fogom kérni karácsonyra.
2012. dec. 2. 21:10
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
A P rossz döntés lenne...
2012. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!