Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szolgáltató (T-Mobile)...

A szolgáltató (T-Mobile) frissíti nekem a telefon szoftverét, ha rootolva van?

Figyelt kérdés
Nekem pénzért is jó lenne...

2012. dec. 1. 08:24
 1/3 Emberek ***** válasza:
a szolgáltatónak ehhez semmi köze nincs az ég világon.. a mobil, illetve az android rendszer gyártója ad ki frissítéseket, és ezeket tudod telepíteni számítógépes szoftver segítségével.
2012. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fünof ***** válasza:
a szolgáltató és frissít, de általában sokkal később, mint amikor megérkezik az új frissítés. egy kis kreativitással, és ha az adott telefonra van frissítés, otthon is megtudod csinálni könnyen. ha a szolgáltatónál akarod mindenféleképpen, előtte állitsd vissza a root-ot mert beleköthetnek.
2012. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudom megcsinálni a frissítést, mert azt írja h nem támogatja az inicializálást.
2012. dec. 1. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!