Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért "ócsárolják" annyira...

Miért "ócsárolják" annyira sokan a samsung galaxy w-t?

Figyelt kérdés

4 napja vettem, egy régi iphone 3gs mellé. Sajnos egyáltalán nem ismerem az androidot, én csak egy nagyon alapszintű felhasználó vagyok. Nekem annyi kell, hogy tudjak wifizni, ha van lehetőség rá, pl hogy pár videot meg tudjak nézni, emailt meg 1-2 apróbb dolgot, hogy net alapú hívásokat tudjak kezelni szakadásmentesen. ... Tudom, hogy ez alap, de miért annyira rossz a galaxy w? ...Megbízhatatlan? ... Miért pénzkidobás?.... Kérlek, adjatok tanácsot, ha tudtok. Már nem tudom visszacserélni.

Előre is köszönöm, ha válaszoltok.



2012. dec. 1. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mivel azért a pénzért sokkal erősebb androidos telefont is vehetsz. hozzáteszem a 3gs is 1 elég nagy szar .
2012. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

kb 5 vagy 6 éve van meg a 3 gs. Viszont soha nem hagyott cserben. És nem is fogom lecserélni. Már régen elmúltam 12-16 éves, hogy ezen éljem ki magam. Plusz, nem mindenkinek van pénze manapság, hogy kicserélje a legmenőbb cuccokra. A fizetésem a rezsie nem elég, sok kamasz meg az 5-ös iphone-nal villog - esélyem sincs lecserélni. Viszont amire használom ezt a két telefont, arra mindig képesek legyenek. A sam.galaxy w. képes erre? Tehát: én csak azért félek, hogy megvettem most ezt, és hátha nem tud kitartani kb még 2-3 évig sem... mert nem sok tényleges indokot láttam, hogy miért rossz (pl. összeomlik?) csak a leszólást. Nem az elvek érdekelnek, hanem konkrét okok. Hogy ki fog kapcsolni vagy visszaszámol és megsemmisíti önmagát v mi? .. :)

Kedves válaszoló, konkrét okokat tudnál írni? ... Köszönöm!:)

2012. dec. 1. 12:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Inkább ezt vedd figyelembe.Amíg vannak 130-200 ezres telefonok addig a többi ugye sz@r.


" Galaxy W bátran ajánlható telefon mindazoknak, akik nem benchmarkok mérésében élik ki perverz hajlamaikat, hanem csupán egy sokoldalú, könnyen kezelhető, modern okostelefonra vágynak. Csalódni nem fognak, árban is jól lőtte be a Samsung a készüléket, ezért simán megkaphatja az Ajánlott plecsnit."

2012. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Galaxy W drága, ugyanannyi, pénzért van sokkal jobb...
2012. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket. 2-es válaszoló: 5 csillag:) tehát egyszerű felhasználóknak van. és nem a felső kategóriák szerint kellene megítélni.

Hármas: mi az, hogy sokkal "jobb"? ... A jó egy nagyon tág fogalom. Erről az jutott eszembe, hogy pl én szeretem a csokifagyit, mert nekem az a jó. De tudom, hogy miért JÓ- az íze miatt. Valaki meg pont hányni fog a csokitól. Mert neki nem jó - pont az íze miatt. :)

És akkor mit tudnak a legdrágábbak, amik még telefonnak számítanak? ... Maguktól utánadmennek, ha otthon hagyod őket? Vagy megvédenek a főnöktől, vagy fizetésemelést adnak?:) Csak pár dolgot mondjatok (jó, ne olyat hogy jobb a kijelző felbontása - - - ez miért fontos annyira? ...Vagy én vagyok ennyire régimódi?:) Bocs:(

2012. dec. 1. 12:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem rossz telefon de ennyi pénzért már kapni jobb telefont is. Például hasonlítsd össze a Sony Xperia Sola-val. 2 magos proci, Mali 400 MP-s GPU és ugyan annyiba kerül mint a Galaxy W.
2012. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2 magos proci :D

na, nem vagyok gazda, ne nőjön ki a telefonból semmilyen proci nevű magkezdemény. Nem értek a virágokhoz- tehát nem gyors telefon, ha jól veszem ki a lényegét. Köszönöm.

2012. dec. 1. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:
egyszerűen vannak gyorsabb telefonok mint a w pl a sola ami minden másban is jobb szinte. a 3gs meg 1 túlárazott szar telefon csak azért kerül ennyibe mert apple. (na jó amikor megjelent még nem volt rossz de ma már nagyon elavult)
2012. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha így jobban tetszik akkor a Sony Xperia Sola telefonban Dual Core processzor van. Tehát több szálon képes dolgozni a processzor ezáltal gyorsabb a telefon és több minden lehet rajta egyszerre futtatni.
2012. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen azért mert minden téren jobb telfonokat kapsz ugyan annyiért.

Ha Neked csak annyi az igényed, hogy időnként netezhess, arra jó egy 30000-es telefon. Azért szidjuk ezt a telefon, mert ennyiért sokkal jobb telefonokat lehet kapni, és azzokkal a netezés is nagyobb élmény, mert kevesebb a szaggatás, szebb a kijelzőjük stb.

2012. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!