Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Samsung galaxy ace 2 vagy sony xperia sola

Figyelt kérdés
igazából haverom meg én is ezen filózunk de nem bírunk dönteni vagyis hát csak ő nem mert én már fejembe vettem hogy a sola de még meggyőzhető vagyok a választ indoklással írjátok kérlek

2012. dec. 1. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Sola, azért, mert jobban optimalizált, tehát gyorsabb, jobb az anyaghasználata, van benne floating touch, olcsóbb, mmár megkapta az ics-t, míg az ace2 azt hiszem nem, és az ace2 az marha átlagos formájú, míg a sola az szerintem sokkal szebb, és sokkal kevésbé átlagos.
2012. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem erdemes samsungot venni olcsobb arfekvesben sem. Hemzseg a hibaktol a szoftvere. (sony sem 100as, de merfoldekkel jobb.)

Egyebkent meg a sola egy kiraly telefon. Illetve en nagyon szeretem a sajatom.

2012. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem Samsung Ace 2 van, és nagyon szeretem. A külsejével szerintem nincs semmi baj, egyedivé lehet tenni bármilyen tokkal, vagy más hátlappal, ami ezt illeti szerintem ez nem hátrány, nekem pl tetszik a lekerekített forma, de mindenkinek más az ízlése!


Nekem nincs vele bajom!

2012. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!