Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-nál mennyibe kerül...

T-mobile-nál mennyibe kerül az, hogy a sim kártyát kicserélik micro sim-re?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha a telefont nem a T-mobile-nál vettük.
2012. dec. 1. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vettem egy Lumia 800-ast mediaba és a telenornál ingyen levágták a simet.Szerintem a szolgáltatónak meg semmi köze,hogy hol vetted telefont hisz neked microsimkártya kell,nem?
2012. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, iPhone-ba kellene micro sim, mert a mostani telefonomban még a hagyományos méretű kártya van
2012. dec. 2. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A sim kártya cseréje az elfizető kérésére olyan 4eFt körül van ,de ahogy irták előttem : vágasd le valakivel . Kb. az összes mobilboltban meg tudják csinálni -szerintem nem kérnek érte pénzt
2012. dec. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem egy használt telót, bevittem a simet, ingyen microra cserélték csak igazolvány kellett. Aztán vettem a médiába az asszonynak egy új független telót, az ő simét ma cseréltettem microra, szintén díjtalan volt.

T-Mobile Miskolcon.

2012. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!