Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri Galaxy...

Szerintetek megéri Galaxy S3-at venni, vagy milyen másik készüléket vennétek ilyen árban, és miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 23:05
 1/4 anonim válasza:

Nos, én nem vennék S3-at. Volt nálam kipróbáláson, de nem tetszett.

Itt nem arról van szó, hogy a telefon nem jó, hiszen erős készülék, jó processzorral, nagy kijelzővel, viszont olcsóbban is kapsz jó telefont Samsungból, ami tud annyit, maximum összerakásban nem annyira erős.


Függ azonban attól, mire akarod használni, kell-e neked akkora kijelző? Véleményem szerint ha munkához kell, akkor még az a kijelző is kicsi, akkor már tablet.


Amit én ajánlok az a Samsung Nexus S. Nekem azom van, abszolút jó, precíz készülék, és mivel Google fejlesztő telefon, automatikusan megkapja mindig a legfrissebb androidot.

2012. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha esetleg kérdéseid lennének, írhatsz, szívesen megosztom a tapasztalataimat:)
2012. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1


Biztos Nexus S? Még ha csak simán Galaxy Nexus oké, az tényleg jó és megéri, Nexus S viszont már elég öregecske, támogatottsága is most szűnt meg, már 4.2-re se lehet frissíteni.

2012. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, mert jobb ugyan annyiért az xperia t: sokkal jobb anyaghasznalat, szebb kijelző, kb ugyan olyan erős hardver, sokkal jobb kamera, és nem samsung ( a samsung nem egy minőségi gyártó, tömegtermékeket gyárt, és azt sem olyan jól )
2012. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!