Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy s3 mini...

A samsung galaxy s3 mini túlárazott vagy megéri az árát? (én drágának tartom)

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs túlárazva.

Nagyon helyesen magas árat lőttek be hozzá hogy ilyen gagyit eszedbe se jusson megvenni.

2012. dec. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
ahogy az első mondja :D nem tudom, mit gondoltak, amikor egyáltalán megálmodták ezt a telót...legalább a hardvert belőtték volna az s2 és az s3 közé...de így...
2012. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jeannie válasza:
Nagyon fölé van lőve, vagyis a hardvert nem sikerült beletenni ehhez az árhoz. Ace2 vagy AdvanceS környékén nézelődj, ha ragaszkodsz a Samsunghoz :)
2012. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a samsung azt hitte hogy már a márka is sokat számít egy telefon vásárlásnál.meg azt hogy elkérhet ennyit csak mert rokonságban áll az s3al és a sok "csóróbb" júzer ráugrik mert hogy ezzel lehet legalább arcozni,mikor egy xperia p többet hoz kb ennyiért.:D
2012. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ilyent kaptam, aztán suttyomban eladtam, és vettem mást...
2012. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon túlárazott. Abban reménykedtek, hogy az s3 sikere miatt a sok barom rákap, pedig az xperia p hardvere van benne, 40000-rel drágábban úgy, hogy a p az még jobb is.
2012. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!